DALIBOR MILAN 1200/300px 1
DALIBOR MILAN 1200/300px 2
DALIBOR MILAN 1200/300px 3

6. LAĐARSKI KUP GRADA METKOVIĆA

Prvo mjesto pripalo lađarima Stabline, Gusarima Komin II i Crnom putu drugo i treće mjesto

Danas je u organizaciji Udruge lađara Jerkovac i metkovskih ekipa održan 6. Lađarski kup grada Metkovića.

11. Sv. Ilija 2, Metković.

Najprije se održala kvalifikacijska utrka od 5 km koja se vozila od mosta do kraja šetnice, a onda natrag do veslačkog kluba i ponovno do mosta. Prva četiri mjesta u toj utrci su osvojile ekipe: Crni put, Gusari Komin II, Gospa Karmelska i Stablina.

Potom su uslijedile dvije polufinalne utrke iz kojih su se pobjednici natjecali za prvo mjesto. Tako je prvo mjesto osvojila ekipa Stablina, drugo mjesto Gusari Komin II te je treće mjesto pripalo Crnom putu.

Pogledajte veliku galeriju koju smo za vas pripremili kao i video zapise polufinalnih utrka, utrke za treće mjesto i naravno, finalne utrke.

6. Lađarski kup grada Metkovića – utrka za 3. mjesto: Crni put i Gospa Karmelska

Publiée par Metkovic NEWS sur Samedi 20 juillet 2019

6. Lađarski kup grada Metkovića – utrke Crnog puta i Stabline i zatim Gusara Komin i Gospe Karmelske

ROKO TOLIĆ 740/300px

POBJEDA JE POBJEDA

Novi bodovi za Metković Mehaniku u srazu sa Hrvatskim dragovoljcem

Teže nego se očekivalo Metković je stigao do pobjede sa samo dva pogotka razlike.

Gosti iz Dugog Rata predstavili su se u dobrom svijetlu, igrali su borbeno i kvalitetno, a posebno Plazibat.

Poveli su domaći s 2:0 s dva pogotka Dožne, zatim dižu prednost na 3:1,ali u 8.miniti Dragovoljac poravnava na 3:3.

Metkovci su do 18.minute imali višak od dva do tri gola, ali nakon toga gosti prelaze u vodstvo 8:9, pa zatim i 9:10 ! Još su jednom imali pogodak viška, no domaći su ipak uspjeli otići na odmor uz neodlučeno, 12:12.

U nastavku ni jedni ni drugi nisu odmah uspjeli ostvariti znakovitu prednost. U 37.minuti na opće iznenađenje Dragovoljac stiže do rezultata 14:15. Ubrzo su imali i 3 gola viška, 14:17, a u 45.minuti i 16:19!

Domaći su tada preuzeli igru u svoje ruke, prvo su poravnali na 20:20, zatim je Cvitanović pogodio za 21:20, Džono stvara razliku od dva gola, za 22:2o, i za 32:21.

U 58.minuti Cvitanović pogađa sa sedam metara (za 24:22), gosti se ne predaju i pogađaju za 24:23, ali točku na „i“ stavio je Džono svojim pogotkom za konačnih 25:23.

Strijelci za Metković Mehaniku: Cvitanović 4, Bošković 1, Džono 8, Čutura 5, Marević 3 i Marić 4.

Najbolji strijelac u redovima H. dragovoljca bio je Plazibat s 10 golova, dok je četiri puta pogađao  Mikulić.

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl7 Banner 300×250