6. LAĐARSKI KUP GRADA METKOVIĆA

Prvo mjesto pripalo lađarima Stabline, Gusarima Komin II i Crnom putu drugo i treće mjesto

Danas je u organizaciji Udruge lađara Jerkovac i metkovskih ekipa održan 6. Lađarski kup grada Metkovića.

11. Sv. Ilija 2, Metković.

Najprije se održala kvalifikacijska utrka od 5 km koja se vozila od mosta do kraja šetnice, a onda natrag do veslačkog kluba i ponovno do mosta. Prva četiri mjesta u toj utrci su osvojile ekipe: Crni put, Gusari Komin II, Gospa Karmelska i Stablina.

Potom su uslijedile dvije polufinalne utrke iz kojih su se pobjednici natjecali za prvo mjesto. Tako je prvo mjesto osvojila ekipa Stablina, drugo mjesto Gusari Komin II te je treće mjesto pripalo Crnom putu.

Pogledajte veliku galeriju koju smo za vas pripremili kao i video zapise polufinalnih utrka, utrke za treće mjesto i naravno, finalne utrke.

6. Lađarski kup grada Metkovića – utrka za 3. mjesto: Crni put i Gospa Karmelska

Publiée par Metkovic NEWS sur Samedi 20 juillet 2019

6. Lađarski kup grada Metkovića – utrke Crnog puta i Stabline i zatim Gusara Komin i Gospe Karmelske

VODICE PO PRVI PUTA GOSTUJU U METKOVIĆU

Trener Neretve, Galov: ‘Želimo pobjedu… čvrstom i borbenom igrom od prve do zadnje minute!’

U tri prvenstvene utakmice Neretva je upisala dva poraza i jedan neodlučen ishod s Neretvencem u Opuzenu, pa je stoga na začelju trećeligaške ljestvice s jednim bodom.

Jedan bod na svom kontu imaju i Vodice koje su taj bod izborile baš u Baškoj Vodi gdje je Neretva u prošlog vikenda izgubila s 2:1.

Vodice su u srijedu, 18. rujna gosti Neretve u Metkoviću gdje pretpostavljamo nikada do sada nisu igrali.

U redovima Neretve neće biti značajnijih promjena u sastavu što bi značilo da će trener Galov dati povjerenje igračima koji su igrali u posljednje tri utakmice. Mate Pehar od kojega se puno očekivalo još nije spreman, ali će biti spreman za nastup u subotu i susret s Junakom u Sinju.

Na treningu je bio ozlijeđen mladi Lokin koji će zaigrati protiv Vodica.

– Neretva nema drugog izbora osim nastojanja da pobijedi. Moramo biti pravi svih 90 minuta i od prve minute moramo našim gostima dati do znanja što želimo. A, želimo pobjedu do koje možemo doći samo čvrstom i borbenom igrom od prve do zadnje minute bez obzira na kretanje rezultata. Mislim da smo kvalitetniji sastav koji će izboriti 3 boda, – rekao je trener Neretve Goran Galov. Inače, utakmica počinje u 16 sati i 30 minuta.

U utorak je momčad Jadrana LP s 1:0 poražena u Hrvacama.

BP OKTAN 300×250