AKCIJA! Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

ONK METKOVIĆ NEZAUSTAVLJIV

Nogometaši Metkovića i dalje čvrsto drže prvo mjesto u Županijskoj ligi

Nogometaši ONK Metković i u nedjelju su u okviru Prve županijske nogometne lige upisali pobjedu.

Na gostovanju su s 0:2 bili bolji od Župe dubrovačke te su još više učvrstili vodeću poziciju na ljestvici i odmaknuli pratiteljima, drugom Slavenu za 8 bodova, a Konavljaninu za čak 11 bodova.

Bolji gosti poveli su u 22.minuti susreta pogotkom Marka Manenice, s 0:1.

Do kraja prvoga dijela imali su više od igre iako su i Župljani imali neke svoje prigode. Izvrsnom obranom vratar Metkovića, Božo Medić zaustavio je u 30.minuti udarac s 11 metara najboljeg igrača i trenera Župe, Velimira Kajbe.

I u nastavku su igrači s Neretve dominirali, ali i izgarali na terenu provodeći u djelo gotovo sve dogovore sa svojim trenerom. Kao plod takve igre i držanja uslijedilo je povećanje vodstva Metkovaca u 72.minuti, a strijelac je bio sjajni Duje Medak.

Treba istaknuti i pobjedu Maestrala na gostovanju u igri s Konavljaninom što je igračima iz Krvavca donijelo novi skok na ljestvici, Sada su na 10 mjestu s 18 bodova. Gusar je kod kuće pobijedio Jadrana s 2:0 i probio se na četvrto mjesto s 28 bodova koliko imami treći Konavljanin.

Neretvanac proslavio 90. rođendan utakmicom protiv splitskog Hajduka

Povodom proslave 90. rođendana NK Neretvanac na Podvornicu u Opuzen stigao je splitski Hajduk. U svečarskom ambijentu i ugodnoj atmosferi prijateljsko nadmetanje okončano je minimalnom pobjedom Bilih. Plavoj makinji je pripalo, rezultatski, prvo, a gostima drugo poluvrijeme. Splićani su preokretom u posljednjih desetak minuta, s dva pogotka došli do pobjede.

Za 1:0 u 34. minuti pogodio je Marin Vučković nakon odlične asistencije Kristijana Sesara. Na 1:1 poravnao je u 79. minuti Boško Jemo, dodavač s desnog boka Dino Mikanović. Konačni 1:2 djelo je Nina Duića, koji je oduzeo loptu Šumanu i lagano poentirao pokraj istrčalog domaćeg vratara.

Lijepo, sunčano vrijeme, dobar travnjak, mnoštvo gledatelja, razdragana djeca s Ricom zaokružili su rođendansko, feštarsko poslijepodne na Podvornici, javlja Dalmatinski nogomet.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250