AKCIJA! Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

ONK IZBORIO NOVU POBJEDU

Nogometaši Metkovića čvrsto drže prvo mjesto

Prvo mjesto u 1.ŽNL DNŽ i dalje drži ONK Metković, sa 16 bodova. Momčad Tomislava Plećaša nadigrala je u nedjelju Župu dubrovačku s 2:0 (1:0), a rezultat je prema viđenome mogao biti i izrazitiji.

Nakon sadržajnije i konkretnije igre u prvom dijelu, Metković je tek u 42.minuti nakon prekršaja nad Dujom Medakom, s 11 metara pogotkom izvrsnog Dragana Brečića poentirao za 1:0.

U drugom dijelu igrači Metkovića pleli su mrežu oko vrata Župljana , ali sve do 90.minute nije bilo novog pogotka. Tada je Ivan Galić Šutić nakon razigravanja s Medakom  znalački plasirao loptu u mrežu vratara gostiju Šutala, za konačnih 2:0.

Inače, valja spomenuti da je vratar Župe dubrovačke Bruno Šutalo, dijete Metkovića, najzaslužniji što njegova momčad nije doživjela izrazitiji poraz.

ONK Metković je i ovom pobjedom pokazao koji su mu ciljevi u novoj sezoni.

PODVORNICA, OPUZEN

Neretvanac proslavio 90. rođendan utakmicom protiv splitskog Hajduka

Povodom proslave 90. rođendana NK Neretvanac na Podvornicu u Opuzen stigao je splitski Hajduk. U svečarskom ambijentu i ugodnoj atmosferi prijateljsko nadmetanje okončano je minimalnom pobjedom Bilih. Plavoj makinji je pripalo, rezultatski, prvo, a gostima drugo poluvrijeme. Splićani su preokretom u posljednjih desetak minuta, s dva pogotka došli do pobjede.

Za 1:0 u 34. minuti pogodio je Marin Vučković nakon odlične asistencije Kristijana Sesara. Na 1:1 poravnao je u 79. minuti Boško Jemo, dodavač s desnog boka Dino Mikanović. Konačni 1:2 djelo je Nina Duića, koji je oduzeo loptu Šumanu i lagano poentirao pokraj istrčalog domaćeg vratara.

Lijepo, sunčano vrijeme, dobar travnjak, mnoštvo gledatelja, razdragana djeca s Ricom zaokružili su rođendansko, feštarsko poslijepodne na Podvornici, javlja Dalmatinski nogomet.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250