Na danas održanoj izvanrednoj skupštini RK Metković Mehanika izabrano je novo vodstvo kluba na čelu sa predsjednikom Nikolom Verajom.

Uz predsjednika Nikolu Veraju u Upravnom odboru Kluba sjede Vinko Jurković, Tomislav Jakić, Filip Dominiković, Nikola Maneninca, Tomislav Mandić i Ivica Mijoč.

Kako je poznato, Klub se najvećim dijelom financira iz gradskog proračuna i ako postoje ambicije za sportski iskorak u viši rang, a postoje, glavna zadaća nove Uprave je pronalazak strateškog partnera, odnosno generalnog sponzora, kako je u svojoj izjavi naveo i novoizabrani predsjednik Veraja. Cijelu izjavu poslušajte u video prilogu.

Podsjetimo, razlog za sazivanje izvanredne skupštine je nedavna ostavka četvorice članova Upravnoga odbora.

PODVORNICA, OPUZEN

Neretvanac proslavio 90. rođendan utakmicom protiv splitskog Hajduka

Povodom proslave 90. rođendana NK Neretvanac na Podvornicu u Opuzen stigao je splitski Hajduk. U svečarskom ambijentu i ugodnoj atmosferi prijateljsko nadmetanje okončano je minimalnom pobjedom Bilih. Plavoj makinji je pripalo, rezultatski, prvo, a gostima drugo poluvrijeme. Splićani su preokretom u posljednjih desetak minuta, s dva pogotka došli do pobjede.

Za 1:0 u 34. minuti pogodio je Marin Vučković nakon odlične asistencije Kristijana Sesara. Na 1:1 poravnao je u 79. minuti Boško Jemo, dodavač s desnog boka Dino Mikanović. Konačni 1:2 djelo je Nina Duića, koji je oduzeo loptu Šumanu i lagano poentirao pokraj istrčalog domaćeg vratara.

Lijepo, sunčano vrijeme, dobar travnjak, mnoštvo gledatelja, razdragana djeca s Ricom zaokružili su rođendansko, feštarsko poslijepodne na Podvornici, javlja Dalmatinski nogomet.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250