Na danas održanoj izvanrednoj izbornoj skupštini NK Maestral iz Krvavca Nikola Krstičević izabran je za novog predsjednika tog kluba.

Članovi Izvršnog odbora su: predsjednik Nikola Krstičević, tajnik Milenko Marević, potpredsjednici Mirko Rakić i Sanja Vučković, te Hrvoje Ćendo, Ivica Mioč i Ivan Ćendo.

U Nadzornom odboru su uz predsjednika Antonija Gnječa članovi Mile Jerković i Veljko Rakić.

Podsjetimo, početkom tjedna došlo je do šokantnih vijesti, kako klub propušta ovu godinu u 1. Županijskoj ligi DNŽ, jer navodno, tada novoizabrano vodstvo kluba propustilo je učiniti neke ključne poteze. Tada se u cijelu priču uključuje Nikola Krstičević, inače načelnik Općine Kula Norinska, okuplja ljude oko sebe i vraća krvavački nogomet u ‘kolosjk’.

PODJELA BODOVA U ROVINJU

Metković Mehanici samo jedan bod u Rovinju

Arhivska fotografija

Metković Mehanika u Rovinju nije uspjela stići do pobjede i dva boda, već je osvojila samo jedan igrajući s momčadi Rovinja neodlučeno, 31:31 (15:15).

Prema svemu sudeći, prvo dio susreta gotovo u potpunosti je što se kretanja rezultata tiče pripao gostima, a drugi dio igračima domaćeg sastava.

Metkovci su od početka imali rezultatsku prednost , 1:3, 2:4, 3:5, 4:5, 6:7, a u 10.minuti uslijedilo je poravnanje, 10:10.

Metković je do 20.minute imao prednost od jednog gola, domaći prelaze u vodstvo u 21. minuti (11:10), slijedila su nova poravnanja gostiju i njihova prednost u 28.miønuti od 13:14.

Domaći su poravnali, zatim poveli s jednim golom razlike da bi Marić sa 7 metara pogodio za 15:15 na odmoru.

U nastavku Rovinjani imaju od jednog do tri gola prednosti, Metković se u 39.približio na 21:20, domaći opet bježe na jedan ili dva gola razlike, ali je u 54.minuti rezultat bio 28:28. Angažiranom igrom gosti u 58. minuti dolaze do dva gola viška (29:31), ali Bašić prvo pogađa za 30:31, a devet sekundi prije kraja i za konačnih 31:31.

Treba reći da nakon toga Marić nije iskoristio „sedmerac“, a da jest, tada mi Metkovci otišli kući pjevajući. Međutim, ni bod nije loš, kad već nisu osvojena dva.

Marić s 8, Batinović sa 7 i Arapović sa pet golova bili su ponajbolji strijelci Metkovića, a Đukanović (9) i Pavlov sa 8 golova u redovima Rovinja.

Pekarstvo Metkovka – Akcija S21 Banner 300×250