Neretva jedanaestercima pobijedila u susretu s Gusarom

NK Neretva - ilustracija

Metković,

NIKOLA KRSTIČEVIĆ 740/300px

Igralište Neretve. Gledatelja: 100. Sudac: Emil Tomašević (Ploče)

Jedanaesterci: 1:0 Medić, 1:1 N. Vlahović, 2:1 Brečić, 2:2 A.Musulin, 3:2 Kaleb, 3:3 Žderić, 4:3 A.Batinović, 4:4 S.Vlahović, 5:4 A. Sršen, udarac Dodiga obranio Mulać.

NIKOLA DOBROSLAVIĆ 740/300px

Neretva: Mulać, Babić, Manenica, Kuran, Sršen, Ćopo (od 89. Kaleb), Batinović, Jerković (od 80. Brečić), Medić, Tomas (od 61. Raguž), Marić. Trener: Goran Galov.

Gusar: Batinović, A. Oršulić (od 89. Laura), Dulaj, M. Oršulić, S. Vlahović, Žderić, Vladimir (od 46. Zmijarević), N. Vlahović, Dodig, Šunjić (od 72. Musulin), Medak. Trener: Mario Oršulić.

MOST Nikica Hajvaz 740×154

Neretva će nastaviti sudjelovanje u nogometnom Kup natjecanju nakon boljeg izvođenja udaraca s 11 metara. Tijekom regularnih 90 minuta obje momčadi pokazale su želju za uspjehom, ali je pravih prigoda bilo malo. One koje su se mogle pretvoriti u pogotke zaustavljali su vratari. Posebno se istakao vratar Neretve Mulać koji je u 85. minuti obranio dva čista zicera.

Svoje kvalitete pokazao je i prilikom izvođenja udaraca s bijele točke kada je posljednji udarac Kominjana izveo Dodig, a Emir Mulać znalački je zaustavio njegov udarac. Sama igra može dobiti prolaznu ocjenu jer se igralo na raskvašenom terenu što je igračima otežavalo realizaciju njihovih zamisli.