SPOT Shopping Mall 1200px

'ONKOVCI' ODRŽALI LEKCIJU SUCIMA

Metković i Gusar podijelili bodove u zadnjem kolu prvog dijela prvenstva

ONK Metković - NK Gusar 1:1

U veoma zanimljivoj i uzbudljivoj utakmici posljednjeg kola prvog dijela 1. ŽNL DN, ONK Metković i NK Gusar su odigrali 1:1. Nažalost moramo istaknuti da je utakmicu obilježilo jako loše suđenje sudačke trojke. Već u 27. min pomoćni sudac Emil Tomašević koji se mnogo puta istaknuo kao “grobar” Metkovića” isključuje trenera Veraju, najjači adut Metkovića, zbog navodnog prigovora s čim počinje ‘lakrdija’, – putem svoje službene fb stranice opisuju utakmicu predstavnici ONK Metkovića, te nastavljaju…

U 54. min Metković dolazi u vodstvo golom Kaleba, a od tada naši protivnici nastupaju sa igračem više, sucem Antom Kosorom iz Kaštela koji svojim sramotnim suđenjem cijelo vrijeme “navlači” za ekipu Gusara. Sredinom drugog dijela igrač Gusara bez lopte udara igrača Metkovića ali prolazi bez opomene. Nakon toga slijedi suđenje u omjeru 40:60 u korist gostiju. U 86. minuti glavni sudac, bez sugestije pomoćnika, oduzima Metkoviću aut zbog navodnog krivog izvođenja, iz čega gosti dolaze do izjednačenja. Dvije minute nakon toga Borovac je srušen u kaznenom prostoru gostiju ali se sudac opravdava riječima da je prekršaj bio u 16 metara te da “to sada ne može svirati dvije minute prije kraja”!

Nažalost još jednom moramo pričati o suđenju, po tko zna koji put, ali definitivno nećemo šutjeti! Draga gospodo, u ovoj ligi ima dobrih momaka, ima dobrih škola nogometa, ima “ludih” fanatika, koji žive za svoj klub! U ovoj ligi se nogomet igra iz gušta i MOLIMO VAS, radi unaprijeđenja nogometa u našoj županiji, PRESTANITE RADITI CIRUKUS, MOLIMO VAS, NEMOJTE RADITI TO OD NAŠE LIGE KAD TO VEĆ MORAMO GLEDATI U 1. HNL, – ljuti zbog odluka sudaca Onkovci završavaju sažetak utakmice (dostupan video).

Također, čestitaju vodećim ekipama na zasluženom plasmanu, a i Gusaru koji je danas osvojio bod na Štruvinom. ONK Metković ovim bodom prvi dio sezone završava na sedmom mjestu tablice, kako kažu, pošteno i časno!

Fb: ONK Metković / Ekipa, a ne klub!