Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

KUP NATJECANJE

Kominjani pobijedili ONK Metković

U Kominu su Kup utakmicu odigrali GusarONK Metković, a natjecanje će nastaviti pobjednik, Gusar.

ONK Metković je do prednosti došao u 16. minuti golom Manenice, zatim je bivši igrač Metkovića Dane Dominiković poravnao u 28. minuti.

Napadački orijentirana igra donijela je Gusaru vodstvo u 33 minuti kada je pred vratima Batinovića vrlo precizno reagirao Babić, stijelac za 2:1.

Šest minuta kasnije obrana Metkovića još je jednom kapitulirala. Tada je Karamatić dodanu loptu smjestio u metkovsku mrežu za 3:1 i s tim se rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku je bilo prigoda i s jedne i s druge strane, ali promjene rezultata nije bilo.

Metkovci su čestitali domaćima na zasluženoj pobjedi.

Sastav: Batinović, Marević, Plećaš, L. Borovac, Kežić, Manenica, Medak, R.Brečić, D. Brečić, Šutalo, M. Borovac.

OPUZENSKO UŠĆE

Otvorene prijave za Memorijalni turnir rukometa na pijesku ‘Stipe Vuletic’

Otvorene su prijave za prvi Memorijalni turnir rukometa na pijesku ‘Stipe Vuletic’,  koji će se održat na Opuzenskom ušću 20.-21. kolovoza.

Prijave se primaju najkasnije tri dana prije početka turnira, a kotizacije za ekipe su besplatne!

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250