NERETVA IZGUBILA U DUBROVNIKU

GOŠK Dubrovnik došao do pobjede u 92. minuti

U osmom kolu 3. HNL Jug, u županijskom derbiju uspješniji od Neretve bio je GOŠK Dubrovnik koji je slavio s 2:1 odlučujućim pogotkom svog vratara Dalibora Kristića u 92. minuti.

On je napustio svoja vrata i stigao u kazneni prostor Neretve u trenucima kad je Cicijelj izborio udarac iz kuta. Nakon ubačaja lopta je došla do Kristića koji je snažno pogodio Brkićevu mrežu!

Za 1:0 pobrinuo se Baldo Cicijelj  u 62. minuti. On  je pratio prodor i udarac Caputa i skrenuo loptu iza leđa Brkića. Poravnao je Pjer Lokin, a pobjedu je domaćin upisao na već rečeni način.

Jadran LP u Pločama je s 4:0 pobijedio Neretvanca iz Opuzena i tako susjede ostavio na začelju ljestvice.

STIŽE EKIPA ZADRA

Rukometašice Metkovića priželjkuju prvu pobjedu

Rukometašice ŽRK Metković u prošlom kolu nisu igrale, a u nedjelju će imati novi ispit spremnosti u susretu s ekipom Zadra.

Kako do sada nisu zabilježile niti jednu pobjedu pa tako ni bodove, sve igračice i stručni stožer nadaju se da će u nedjelju prekinuti „crni“ niz te da će uz pomoć navijača uspjeti pobijediti. Treba naglasiti da u redovima Metkovića nastupaju mlade igračice, a jedina iskusnija je vratarka Marinković. Upravo je i cilj kluba odgoj mladih igračica koje nakon završetka školovanja uglavnom odlaze u veće klubove.

Susret u nedjelju počinje u 19 sati u gimnazijskoj dvorani.

BP OKTAN 300×250