Dva poteza Darija Srne o kojima se govori, prvo je rastužio Talijane pa zbunio ljubitelje nogometa u Hrvatskoj

Legendarni hrvatski kapetan Darijo Srna, nakon odrađene sezone u talijanskom Cagliariju, na emotivan se način pismom na društvenim mrežama odlučio oprostiti od tog kluba. No, 37-godišnji nogometaš iz Metkovića nakon toga je napravio potez kojim je dao do znanja koja je njegova druga domovina. Sazvao je konferenciju za medije u ukrajinskom Kijevu koji je očito izabrao kako bi i službeno objavio kraj igračke karijere. Ili je u pitanju nešto sasvim drugo?

PODVORNICA, OPUZEN

Neretvanac proslavio 90. rođendan utakmicom protiv splitskog Hajduka

Povodom proslave 90. rođendana NK Neretvanac na Podvornicu u Opuzen stigao je splitski Hajduk. U svečarskom ambijentu i ugodnoj atmosferi prijateljsko nadmetanje okončano je minimalnom pobjedom Bilih. Plavoj makinji je pripalo, rezultatski, prvo, a gostima drugo poluvrijeme. Splićani su preokretom u posljednjih desetak minuta, s dva pogotka došli do pobjede.

Za 1:0 u 34. minuti pogodio je Marin Vučković nakon odlične asistencije Kristijana Sesara. Na 1:1 poravnao je u 79. minuti Boško Jemo, dodavač s desnog boka Dino Mikanović. Konačni 1:2 djelo je Nina Duića, koji je oduzeo loptu Šumanu i lagano poentirao pokraj istrčalog domaćeg vratara.

Lijepo, sunčano vrijeme, dobar travnjak, mnoštvo gledatelja, razdragana djeca s Ricom zaokružili su rođendansko, feštarsko poslijepodne na Podvornici, javlja Dalmatinski nogomet.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250