Ostanimo u kontaktu
MAXMART Sveznalica Metković
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl2
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl3
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl4
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl5
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl6
GAZ Benz 1200x400px
CAPITAL COMPANY – Prodaja stanova

STAND UP COMEDY

U petak u Boogie Bar dolazi jedini i neponovljivi Bloger Krule

Objavljeno prije

Pripremite se za večer ispunjenu smijehom i zabavom jer u Boogie Bar dolazi jedini i neponovljivi Jadranko Hodak poznatiji kao BLOGER KRULE.

Njegov jedinstven pogled na svakodnevni život osvojit će Vas i nasmijati do suza stoga ne propustite priliku da provedete nezaboravnu večer uz dragog nam Kruleta!

– Osigurajte svoje mjesto na vrijeme javljanjem na Instagram ili pozivom na broj +385 97 7080 890 i pridružite nam se na nezaboravnoj večeri u omiljenom nam Boogie baru!

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

Vidimo se u petak, 24. svibnja s početkom u 21:00, – poručuju iz Boogie bara.

MINNERA 740

RADOVI NA VODOOPSKRBNOJ MREŽI

Dio desne strane grada ujutro bez vode

Objavljeno prije

Radovi, Voda
Foto ilustracija

Iz gradskog vodovoda obavještavaju korisnike vodnih usluga, da će zbog radova na izradi bypassa na vodovodnoj mreži na križanju Ulice kneza Branimira i Ulice put Narone, doći do prekida u isporuci vode na desnoj strani grada Metkovića sutra 20.02.2025. u vremenu od 8:00 do 11:00 sati.

Prekid u vodoopskrbi vrijedi za sve korisnike desne strane grada Metkovića osim ulica: Mlinska, Mostarska, Andrije Hebranga i Industrijska ulica.

“Molimo korisnike za razumijevanje!” – stoji u priopćenju gradskog vodovoda, tvrtke Metković d.o.o.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740
Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Ilustracija
SNJEŽANA ĆUŽE 300px

Najčitanije