UPUTE ZA PROMET
U nedjelju u Borovcima Uprizorenje Muke Kristove

U nedjelju, 26. ožujka s početkom u 19:30 u Borovcima će biti održano Uprizorenje Muke Kristove.
I ove godine Uprizorenje se održava pod redateljskom palicom Branka Medaka, a u realizaciji cijeloga projekta sudjeluje više stotina ljudi. Prema procjenama, lani je Uprizorenje Muke Kristove u Borovcima pogledalo više od 2000 ljudi, a s obzirom na veliki interes javnosti, slična se brojka očekuje i ove godine.
Kako bi cijeli događaj protekao u najboljem redu, potrebno je pridržavati se uputa.
U Borovce će se u nedjelju ulaziti na donju cestu (dio je pod makadamom jer se izvode radovi na vodoopskrbi), a povratak je gornjom cestom (u smjeru Novih Sela). S obzirom da se očekuje velik broj ljudi i vozila, potrebno je doći na vrijeme te pratiti upute redara.
Novosti2 danaFIS LJUBUŠKITjedna super ponuda za obiteljsku kupovinu
Novosti2 danaKONFERENCIJA ZA MEDIJEAFERA ‘TETAK’ Milan pozvao Grmoju da ostane dosljedan i podigne prijavu protiv samoga sebe
Novosti3 danaGRADONAČELNIK OPUZENA PROTIV UKIDANJA SIT TEHNIKEMataga upozorava: Ukidanje SIT tehnike moglo bi ugroziti budućnost agruma u dolini Neretve
Sport3 dana'EL CLASICO' NA PODVORNICIBez pobjednika u neretvanskom derbiju: Neretva remizirala u Opuzenu i prepustila vrh Zagori
Novosti2 danaPROSTORNI PLANGrmoja odgovorio Milanu na aferu ‘tetak’
Novosti1 danBRZA I PREGLEDNAAutobusni kolodvor Metković dobio novu internetsku stranicu
Novosti1 danCRKVA SV. ILIJE METKOVIĆSedmero novokrštenika znak nade u našoj zajednici
Kultura3 danaPOGLEDAJTE VEČERAS NA HTV 3Najava emisije ‘Na rubu znanosti’, gost Miško Erak, i konferencije Ilirikon 2026.

























