METKOVIĆ DOBIO PRVI KINESKI RESTORAN
Pekinški bistro otvorio svoja vrata

Ljubitelji kineske kuhinje u Metkoviću dolaze na svoje, u Ulici oca Ante Gabrića svoja vrata otvorio je prvi kineski restoran u Metkoviću ‘Pekinški bistro‘.
Bogat izbor kineskih specijaliteta, s pristupačnim cijenama, metkovskim posjetiteljima je ponudila kineska obitelj, s tradicijom u turizmu i ugostiteljstvu, odnedavno nastanjena u Opuzenu.
Pa tako u Pekinškom bistrou možete probati razne slatko-kiselo-ljute specijalitete od piletine i pačetine te rebaraca i morskih plodova pa sve do povrtnih složenaca kakve nudi samo kineska kuhinja.
Svakako jedna nova ideja u Metkoviću koja će zasigurno privući brojne gurmane, ljubitelje istočnjačkih specijaliteta, okusa i mirisa.
Vidimo se u Pekinškom bistrou!
Ponudu specijaliteta možete pratiti i na njihovoj fb stranici Pekinški bistro, a sve informacije dobiti na mob 091 59 40 999.
Novosti1 danSEDMODNEVNA SUPER PONUDAFIS Ljubuški – ostvarite popuste i ovog tjedna
Novosti1 danSAZNAJTE KAKO OČUVATI PRINOS I KVALITETU MANDARINANova strategija suzbijanja mediteranske voćne muhe
Novosti1 danDOM ZDRAVLJA DNŽ - ISPOSTAVA METKOVIĆEdukacija o zdravom načinu života u Metkoviću: Građani pozvani na besplatno predavanje
Novosti2 danaDOM ZDRAVLJA METKOVIĆJavnozdravstvena akcija besplatnog pregleda madeža
Novosti1 danNADBISKUPSKI ORDINARIJATNova imenovanja i promjene u Župi sv. Ilije u Metkoviću
Crna kronika1 danDUBROVNIK, KORČULA I METKOVIĆDubrovačko-neretvanska policija tijekom vikenda drogu pronašla kod 10 osoba
Novosti2 danaTRODNEVNICA UOČI SVEČANE PROSLAVEDuhovna obnova i zajedništvo: Nova Sela spremna za proslavu svetkovine sv. Ante
Novosti1 danGRAD METKOVIĆObavijest o privremenoj regulaciji prometa: Uklonite vozila s parkirališta u Gradskome parku
































