PRECIZNE METKOVKE DO PRVE POBJEDE

ŽNK Neretva na gostovanju u Čakovcu stigla do tri boda

ŽNK Neretva pod vodstvom svog trenera Ante Markote i njegovih suradnika, uspjela je u svojoj nakani na gostovanju u Čakovcu gdje je igrala s Katarinom Zrinski.

S obzirom na dugu tradiciju uspjeha u susretima s Katarinom, i ovom prigodom očekivao se najmanje jedan bod, ali Metkovke nisu tako mislile i činile, već su od prve minute sve konce igre preuzele u svoje ruke.

Gošće su svoju terenensku premoć okrunile jednim pogodom (Šiljeg) u prvom dijelu te su mirnije otišle na odmor.

U nastavku su Marija Herceg s jednim i izvrsna Veronika Terzić s dva pogotka zapečatile sudbinu domaće ekipe te se kući vraćaju s 0:4 pobjedom i s prvim prvenstvenim bodovima.

I rezultat i sama igra bili su na strani igračica s Neretve. To je ujedno odlična najava za nova prvenstvena iskušenja koja tek slijede i dobar znak da se Neretva može nositi sa svim konkurentima za sam vrh ljestvice.

HRVATSKI RUKOMETNI KUP

Metković Mehanici izmakao prolaz u daljnje natjecanje, Dubrovnik zasluženo slavio

U subotu je u Gradskoj sportskoj dvorani odigrana zaostala kup utakmica u kojoj je Metković Mehanika ugostila premijerligaša RKHM Dubrovnik, koji je na kraju slavio s minimalnom prednošću 27:28.

Za Metković Mehaniku su pogotke postigli: Kristijan Marević 6, Nikola Džono 5, sa po tri Antonio Cvitanović, Nedjeljko Jurković i Josip Bezer, po dva Josip Čavar i Ivan Jurić te po jedan pogodak zabili su Toni Jakić, Ivan Medić i Josip Milas.

Najbolji u redovima gostiju bio je Luka Bevanda sa 12 pogodaka te Marino Knez sa 5, odnosno Mario Ratkajec 4 i Tomislav Radić 3, dva je zabio Bruno Ugrin a po jedan Marino Gabrieri i Hrvoje Lončarica.

Susret se prenosio uživo a možete ga pogledati u video prilozima ispod.

Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250