SPLITSKI KARATE KUP

Zlato, srebro i sedam bronci za Karate klub Metković

Objavljeno 5. veljače 2017. u kategorijama: Dalmacija, Foto Galerija, Karate, News, Sport.

Karate klub Metković

U nedjelju, 5. veljače, Karate klub Metković sa 19 natjecatelja nastupio je na Splitskom karate kupu, međunarodnom klupskom turniru koji se održao na Gripama u Splitu. Na turniru su nastupila 54 kluba iz pet zemalja sa 705 natjecatelja. Natjecatelji Karate klub Metković osvojili su po jedno zlato i srebro te sedam bronci.

Zlato je osvojio Duje Mihaljević u kategoriji ml. učenici -38 kg, za srebro se izborila Sara Đukić u kategoriji ml. kadetkinje -50, dok su bronce osvojili: Duje Žderić u kategoriji ml. učenici – 34, Klara Volarević u kategoriji ml. učenice -36, Laura Bebić u kategoriji ml. učenice -28, Katja Jerković u kategoriji ml. učenice -36, Ante Leontić u kategoriji ml. učenici +38, Lucija Utovac u kategoriji učenice -44 i Ivan Batinović u kategoriji juniori -61.

Ostali natjecatelji Ante Krističević, Mišo Draženović, Nino Volarević, Josip Ćerlek, Ante Juračić, Petar Borovac, Iva Vučić, Ante Utovac i Karla Pezić prošli su u repasaž,  ali su izgubili u borbama za treća mjesta.

Sljedeće natjecanje je 25. veljače 2017. godine u Herceg Novom (Crna Gora).