3. HNL JUG

Visok poraz Neretvanca u Zadru, Jadran LP u Sinju izvukao bod – vratar Burno Šutalo junak utakmice, obranio prvi i ponovljeni jedanaesterac

Objavljeno 8. travnja 2018. u kategorijama: News, Nogomet, Sport.

sport, nogomet, golman, gol

U 23. kolu 3. HNL JUG neretvanski klubovi nisu u cijelosti ostvarili svoje želje.

Neretvanac iz Opuzena gostovao je u Zadru i doživio visok, 5:1 poraz od Zadra, koji se, nakon poraza Splita od Kamena, prometnuo u jednog od najozbiljnijih kandidata za prvo mjesto i povratak u Drugu ligu.

Zadar je do 24. minute vodio s 4:0 te je pitanje pobjednika već tada bilo riješeno. Jedini pogodak za Neretvanac polučio je Stanislav Vasilj u u 43. minuti susreta.

Jadran LP gostujući u Sinju osvojio je u igri s Junakom jedan bod. Golova nije bilo, pa je konačan rezultat bio 0:0. Momčad Gorana Prolete i ovom je prigodom dokazala svoje mogućnosti. Trenutačno je Jadran LP na sedmom mjestu s osvojenih 35 bodova.

Treba reći da je vratar Pločana Burno Šutalo obranio prvi i ponovljeni udarac s 11 metara, u 57. minuti, te je tako postao junak utakmice i najzaslužniji za jedan bod.

U Banjaluci je u okviru prvenstva Premijer lige BiH,za ostanak, GOŠK Gabela igrao neodlučeno 0:0.