SPLIĆANKE NADMOĆNIJE

Visok domaći poraz Neretve

Nogometašice Neretve izgubile su na svom terenu s 0:6 od ekipe aktualnog prvaka države, Splita, ali nisu razočarale.

Poraz jest visok,no, Metkovke su su se trudile u susretu s apsolutnim favoritom koji je tu svoju ulogu i potvrdio.

Doomaće nisu dopustile gošćama da se razmašu i postignu još izrazitiji rezultat u svoju korist.
Strijelkinje za Splićanke u čijim redovima igra osam hrvatskih i dvije BiH reprezenativke, bile su : Aida Hodžić (31,40. i 57.minuta), Bošnjak (14), Lubina (42),i Ana Bakalar bivša igračica Neretve u 83.minuti.

Sudili su (bez gkedatelja) Jurešić, Radonić i Palfi, a Neretva je igrala u sastavu:
Kešina, Mandić, Herceg, Mijoč, S. Musulin, Dedaj, Šiljeg, Šunjić, L. Musulin, Supak i Čuljak, te pričuvne igračice: Borovac, Šimunović, Popović i Bokšić. Trener: Ante Markota.

PRVA BOĆARSKA LIGA JUG

Boćari Metkovića nekompletni doživili poraz u Otoku

Boćari Metkovića na ljestvici 1.HBL Jug ostali su u vrhu, ali i dalje raspolažu s 9 bodova. U subotu su gostovali u Otoku kod Sinja i izgubili, 15:11.

Osnovni razlog gubitka (vrlo važnih bodova) svakako je izostanak nekolicine igrača zbog bolesti ili drugih razloga, a među ostalim Vidovića i Grbića.

U zadnje tri discipline Metkovci su bili vrlo blizu pobjede, makar u jednoj disciplini koja bi donijela neodlučeno.

Nažalost, minimalnim omjerom izgubili su sve tri discipline, pa su ostali bez pozitivnog rezultata. Međutim, metkovski boćarski znalci sigurno će u budućem razdoblju nadomjestiti gubitak bodova u Sinjskoj krajini.

Pekarstvo Metkovka – Reklama14 300×250
Svadbeni salon Dalmata 300×250