ZLATNI VESLAČI

Veslači VK Neretvanski gusar ukupni pobjednici u kategoriji kadeta B

U subotu, 9. ožujka 2019. u 1. regati Kupa Dalmacije održanoj u Splitu, veslači VK Neretvanski gusar su nakon 22 godine postali ukupni pobjednici u kategoriji kadeti B.

Mladi veslači su osvojili tri zlatne medalje: Nikola Mijić u skifu (kadeti B), Gabrijel Gluščević i Toni Milan u dvojcu na pariće (kadeti B) te Nataša Šustić u kategoriji seniori.

Četvrta mjesta osvojili su: Ivan Obrvan i Antun Vugdelija – skif (kadeti B), Gabriel i Matej Šiljeg – dvojac na pariće i Roko Brečić – skif (mlađi juniori).

Sljedeća regata održava se u Šibeniku 23. ožujka te veslačima želimo puno uspjeha.

NERETVANSKA REGIONALNA ŠAHOVSKA LIGA

Pobjeda i remi za HŠK Metković 2 u mečevima trećeg i četvrtog kola

Danas je ekipa HŠK Metković 2 odigrala dva meča.

Radilo se o zaostalom meču 3. kola, ŠK Zrinjski M. – HŠK Metković 2, a završio je pobjedom Metkovića rezultatom 2-6 te je odigran meč 4. kola, ŠK Široki Brijeg – Metković 2 koji je završio remijem 4-4.

Za ekipu Metković 2 nastupili su Marin Kljusurić, Luka Gašić, Ante Filipović i Tonći Zvonjić, dok je ekipa Metković 1 ovaj vikend bila slobodna.

Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250