METKOVIĆ 1963 - SOLIN 24:23

Velikom borbom rukometaši do vrijednih bodova

metkovic-solin

ŠPORTSKA DVORANA METKOVIĆ, 5. KOLO 2. HRL JUG – U utakmici punoj preokreta, rukometaši Metkovića su velikom borbom savladali iznenađujuće borbenu momčad RK Solina.

RK METKOVIĆ 1963 – RK SOLIN 24:23

Bila je to utakmica puna preokreta. Metkovci su bolje otvorili utakmicu te ubrzo otišli na tri pogotka razlike, što se u jednom trenutku činilo laganim zalogajem za naše rukometaše. Međutim, Solinjani su malo po malo pokazali da ne drže slučajno vrh ljestvice, te su do kraja poluvremena, ne samo izjednačili, nego u jednom trenutku napravili prednost i od četiri pogotka razlike, dok se na poluvrijeme otišlo rezultatom 11:13.

Veliki ispit za naše. Drugo poluvrijeme donijelo je veću angažiranost naših, što je na kraju i urodilo plodom oko sredine poluvremena kada naši dolaze do izjednačenja. Završnica je bila napeta, pogotovo u posljednjim minutama kada smo pri vodstvu od dva gola razlike ostali bez dva isključena igrača. Uz dosta nervoze, sa nadasve spretnom igrom naši su ipak uspjeli da zadrže prednost te utakmicu privedu kraju rezultatom 24:23.

Čestitke našima na pobjedi! Bravo momci!