NERETVA NIJE USPJELA NA SVOM TERENU UZET BODOVE

U neretvanskom derbiju bodovi otišli u Ploče

U neretvanskom derbiju između Neretve i Jadrana LP pobjeda i bodovi pripali su nešto boljim Pločanima koji su i u dosadašnjem dijelu prvenstva igrali vrlo dobro.

Već u drugoj minuti bilo je 1:0 za Neretvu, a strijelac je bio Rodin. Međutim, neugodni gosti iskazali su se u 9. minuti kada su preko Kalfića poentirali i poravnali rezultat na 1:1. Unatoč nešto većoj premoći Neretve, isti igrač pokazao je svoje sposobnosti te je u 38. minuti postigao i svoj drugi pogodak, za 1:2.

Dvije minute kasnije igrač Jadrana LP, Raič, igrao je u svom kaznenom prostoru rukom, pa je Pehar s 11 metara poravnao rezultat na 2:2.

U petoj minuti nastavka Dino Primorac je ”opalio” s 20 metara i pogodio za vodstvo Jadrana, 2:3. Možda se njegov udarac mogao i obraniti.

Neretva je i dalje pokušavala napraviti nešto više, igrači su se trudili i nastojali, ali sreće nisu imali. Brzi kontraudar Pločana okončao je Musulin u 88. minuti susreta svojim pogotkom za konačnih 2:4, i veliku radost suigrača.

Treba reći da u sastavu Neretve nije bilo Jerkovića (žuti kartoni), te ozljeđenih Raguža i Peke.

Kod oba Neretvina pogotka asistirao je neumorni Duje Medak.

Unatoč kiši u gledalištu je bilo oko 250 gledatelja.

Neretvaanac je u Opuzenu odlučujućim pogotkom Popića u 87. minuti pobijedio BŠK Zmaj iz Blata s 4:3.

Urania je savladala Vodice, dok su OSK i Sloga odigrali 0:0.

3. KOLO UMA METKOVIĆ

Komarna dijeli vrh tablice s ekipama Sv. Roko Podrujnica i Opuzen, donosimo rezultate malonogometaša

U ponedjeljak je odigrano još jedno kolo malonogometaša UMA Metković lige. Nakon tri odigrana kola Komarna još uvijek drži vrh tablice, a dijeli ga sa ekipama Sv. Roko Podrujnica i Opuzen.  Donosimo rezultate i ukupni poredak.

MNK MLINIŠTE – MNK PODKRAJ 3:3
MNK SV.ROKO PODRUJNICA – ŠKU 4 ASA 9:1
ISPOD STREHE – MNK CRNI PUT pek.Metkovka 4:1
UL JERKOVAC – DALMATA VOLAREVIĆ PROMET 0:1
OPUZENSKA CP Metković – MNK KOMARNA 1:14
MNK SV.NIKOLA Metković – MNK VID 1:4
AMNK OPUZEN – MNK PRUD 4:1