KUP JADRANA

Tri zlata, tri srebra i tri bronce za Karate klub Metković

Danas je Karate klub Metković nastupio na tradicionalnom međunarodnom klupskom turniru Kup Jadrana u Splitu koji je prvi put organiziran davne 1968. Na turniru su nastupila 42 kluba iz 3 države sa sveukupno 507 natjecatelja.

Karate klub Metković nastupio je s 18 natjecatelja u borbama, u uzrastima od mlađih učenika do juniora. Osvojili su ukupno 9 medalja, od čega 3 zlatne, 3 srebrne i 3 brončane medalje.

ANJA POKRAJAC, učenice – 32 kg.

U repasažnim borbama izgubili su za treća mjesta i plasirali se na 5. mjesta, Mirko Matić, Katja Jerković, Bruno Jurković, Laura Ćulum i Karla Pezić. Nastupili su još Josip Obradović, Duje Žderić, Nera Grljušić i Laura Bebić.

Mladi karatisti nastupili su pod vodstvom trenera Dina Žderića.

Pored kluba i roditelja, sponzor ovog natjecanja bila je Športska zajednica grada Metkovića.

Pred mlađim uzrastima idući vikend je Prvo kolo Dalmatinske lige u Pločama, nakon čega dvanaest boraca KK Metković odlazi 13. i 14.04. na Prvenstvo države za mlađe uzraste u Ivankovo pored Vinkovaca.

KK Metković

Donosimo video isječak Duje Mihaljevića u akciji…

Čestitamo našim mladim sportašima.

SU NERETVA RUN & SCM

Lukrecija Krstićević i Ivan Bulić najbrži u 2. kolu Noćne neretvanske lige trčanja

Jučer, 14. srpnja održano je 2. kolo Noćne neretvanske lige trčanja u Gradskom parku.

Trčale su se utrke u kategorijama: djeca do 8 godina, djeca od 9 do 15 godina i odrasli. Utrka za odrasle je bila dvokružna, trčala su se dva kruga: Lučki Most – Šetalište 116. brigade (okret 1) – Lučki most (okret 2) – Šetalište 116. brigade (okret 3).

U kategoriji odraslih najbrži su bili Lukrecija Krstičević i Ivan Bulić.