Talijani uvjereni u veliki povratak braniča na mjesto gdje je sve počelo

Prije 20 godina Darijo Srna (37)  započeo je nogometnu karijeru u dresu Hajduka. Kako se čini, tamo bi je mogao i završiti. Talijanski L’Unione Sarda javlja da mu je Cagliari ponudio novi ugovor čime bi produljio svoj ostanak na Sardiniji za još godinu dana, međutim, on im je dogovorio da mu daju koji dan da razmisli o svemu.

Savršen oproštaj

NASTAVLJA SE PRVENSTVO

Boćari Metkovića danas u Sinju očekuju bodove

U subotu će se nastaviti  natjecanje u Super ligi za boćare koja ima 10 članova.

Boćari Metkovića u prvom dijelu sakupili su devet bodova i zauzeli su sedmo mjesto. U samoj završnici ostvarili su nekoliko pobjeda čime su popravili slabiji dojam sa samoga starta prvenstva.

U subotu s početkom u 15 sati u Sinju  naši boćari će se u okviru 9.kola sastati s boćarima Otoka.

Ta momčad nalazi se na posljednjem mjestu, bez bodova i razlikom poena -110.

– Učinit ćemo sve da pobijedimo i da se kući vratimo s novim bodovima. Tijekom zimske stanke vježbali su svi igrači iz prvog dijela natjecanja, a igračkih promjena nismo imali.

Čeka nas zanimljiv nastavak prvenstva, a cilj nam je igrati što bolje i na vrijeme rezervirati mjesto na sredini ljestvice, – rekao nam je igrač i voditelj BK Metković, Markica Dodig. U10. kolu Super lige , Metkovci će biti gosti Pazina.

Podsjetimo, vodeće su ekipe Biston i Istra Poreč sa po 21 bodom. Prvenstvo završava u ožujku, a završni turnir održat će se 9. i 10. travnja.

Pekarstvo Metkovka – Slatki blagdani Banner 300×250