Talijani uvjereni u veliki povratak braniča na mjesto gdje je sve počelo

Prije 20 godina Darijo Srna (37)  započeo je nogometnu karijeru u dresu Hajduka. Kako se čini, tamo bi je mogao i završiti. Talijanski L’Unione Sarda javlja da mu je Cagliari ponudio novi ugovor čime bi produljio svoj ostanak na Sardiniji za još godinu dana, međutim, on im je dogovorio da mu daju koji dan da razmisli o svemu.

Savršen oproštaj

NASTAVAK PRVENSTVA RUKOMETNE PRVE LIGE

Poraz Metković Mehanike s gostovanja u Buzetu

RK Metković Mehanika u nastavku je prvenstva rukometnih prvoligaša gostovao u Buzetu i izgubio, 27:24 (14:10).

U prvom dijelu gosti iz Metkovića primili su više golova nego su očekivali, i to onih laganih, iako su se pripremali da se to ne dogodi. Nažalost, dogodilo se i bodovi su ostali na kontu Buzeta.

Metkovci su u nastavku utakmice nekoliko puta bili na tri gola zaostatka, ali više od toga nisu uspjeli napraviti. Dobro su se držali i na otvaranju susreta, no kasnije su popustili. Najbolji strijelci u poraženoj momčadi bili su Bezer sa 6 i Cvitanović s 5 pogodaka.

Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250