I TRENER ZAPLAKAO OD MUKE

Stravična ozljeda igrača NCAA koja šokira

Utakmicu u Indinapolisu obilježila je stravična ozljeda Louisvilleova beka Kevina Warea, koji je 6 minuta prije kraja prvog poluvremena, pri jednom nezgodnom doskoku, slomio desnu nogu. Nesretnom košarkašu potkoljenica se doslovno prepolovila pod pravim kutom. Dvorana je zanijemjela, suigrači i trener unesrećenog zaplakali su u očaju a utakmica je nastavljena pod vrlo mučnim dojmom doživljene tragedije.

Ware je, nakon što mu je noga imobilizirana, iznesen iz dvorane na nosilima.

KOŠARKA U PROBLEMIMA

Košarkaši Metkovića poraženi u Sinju

Kosarka KK Metkovic - Sinj

U prvoj prvenstvenoj utakmici ove jeseni, košarkaši Metkovića poraženi su u Sinju od KK Škola košarke Alkar, rezultatom 93:62 (52:32).

S obzirom na činjenicu da je Metković nastupio sa samo šest igrača, takav poraz ne začuđuje, iako su se Metkovci neko vrijeme dosta dobro držali.

Nikica Medak nam je rekao da košarkaši imaju dosta problema s terminima za vježbanje te da nisu u ravnopravnom odnosu s drugima, kad je riječ o uvjetima za rad, a ima i drugih problema koji će se rješavati u hodu.

I sljedećeg vikenda Metković bi trebao gostovati u sv. Filip Jakovu i igrati s KK Pristan, ali se ne zna vrijeme početka te utakmice.

Piše: Pero Jakić / Metković NEWS

Pekarstvo Metkovka – Akcija S21 Banner 300×250