KARATE KUP JADRANA

Srebro za Petra Jeramaza i KK Knez Domagoj

Objavljeno 30. ožujka 2015. u kategorijama: Dalmacija, Karate, News, Sport.

KK knez Domagoj

U Splitu je 29. ožujka 2015. održan  međunarodni  karate turnir Kup Jadrana.  Za karate klub Knez Domagoj  nastupio je Petar Jeramaz u kategoriji  seniori  -84 te osvojio srebrnu medalju. U četvrtfinalu pobijedio je natjecatelja iz Opatije rezultatom 3:0, a u polufinalu  ostvario je pobjedu nad natjecateljom iz Crne Gore 2:1. U finalnom dosta ravnopravnom  meču ipak je izgubio 1:0 od reprezentativca Bosne i Hercegovine.

Također na istom natjecanju članica našeg kluba Martina Manenica, nositeljica crnog pojasa 1. Dan odradila je praktični dio i time potvrdila prije položeni teoretski ispit za karate sudca. Napominjemo da je Martina predvođena trenerom Mijom Volarevićom 2008. osvojila državnu medalju na Prvenstvu Republike Hrvatske u borbama, te da je ona ujedno izvrsna učenica Gimnazije Metković.