Blic Sport

Sportski rezultati proteklog vikenda

Prenosimo vam sportske rezultate odigrane proteklog vikenda, 3. - 5. svibnja 2013. godine.

Objavljeno 6. svibnja 2013. u kategorijama: News, Nogomet, Rukomet, Sport.

NOGOMET

Subota, 4.5.2013.

3.HNL JUG 26.kolo

Metković, igralište Iza vage
NK NERETVA – NK GOŠK (Dubrovnik) 4:0
Strijelci: 1:0 Milinković (20′), 2:0 Čačić (40′), 3:0 Rako (45′), 4:0 Ereš (66′)

1.HNL JUG ml.pioniri/pioniri 26.kolo

Ploče, igralište Nk Jadrana luka Ploče
ml.pioniri NK JADRAN LUKA PLOČE – NK SOLIN 1:4
pioniri NK JADRAN LUKA PLOČE – NK SOLIN 2:6

2.HNL JUG skupina Dub/Ner županije 17.kolo kadeta/juniora

Dubrovnik
kadeti, HNK DUBROVNIK 1919 – NK NERETVANAC 1:0
NAJAVA, ponedjeljak, 6.5.2013.

Dubrovnik, igralište u Lapadu
kadeti u 15:00h NK GOŠK – NK JADRAN LUKA PLOČE
juniori u 17:00h NK GOŠK – NK JADRAN LUKA PLOČE

Zaostale utakmice iz 6.kola

Metković;igralište Onk Metković
kadeti;ONK METKOVIĆ – NK NERETVA 1:7
juniori;ONK METKOVIĆ – NK NERETVA 2:3

Nedjelja, 5.5.2013.

3.HNL JUG 26.kolo

Blato, igralište Zlinje
BŠK ZMAJ (Blato) – NK JADRAN LUKA PLOČE (Ploče) 1:0

Opuzen, igralište na Podvornici
NK NERETVANAC – NK USKOK (Klis) 2:1

1.ŽNL Dub/Ner pod HNS-om 18.kolo

Komin, igralište Pržina
NK GUSAR (Komin) – HNK SLAVEN (Gruda) 5:0
Strijelci: 1:0 Eduard Raguž (2′), 2:0 Antonio Čotić (9′), 3:0 Eduard Raguž (17′), 4:0 Petar Raguž (40′), 5:0 Frane Jerković (83′)

Vela Luka, igralište Močni Laz
NK HAJDUK1932 – ONK METKOVIĆ 0:1
Strijelac za Metković Ivan Ramić

1.ŽNL Dub/Ner pod ŽNS 12.kolo

Krvavac, igralište na Limanu
NK MAESTRAL (Krvavac) – NK GRK (Potomje) 3:2
Strijelci: 0:1 Mario Ivanković (339), 1:1 Ivan Batinović (46′), 2:1 Ivan Batinović (57′), 3:1 Ivan Batinović (68′), 3:2 Matko Čepo (78′-11m)

1.HNL JUG ml.pioniri/pioniri 26.kolo

Dubrovnik, igralište na Lapadu
ml.pioniri NK GOŠK – NK NERETVA 0:0
pioniri NK GOŠK – NK NERETVA 1:1

 

MALI NOGOMET

Subota, 4.5.2013.

2.HMNL JUG 22.kolo posljednje

Ploče, SD Dom športova Ploče
MNK PORTO TOLERO (Ploče) – MNK TROGIR 6:2

Šibenik, SD Baldekin
MNK HRVATSKI DRAGOVOLJAC METERIZE – MNK METKOVIĆ 1:6
Strijelci za MNK Metković: Josip Galov 2, Goran Galov 1, Josip Petković 1, Perica Jurić 1, Marko Medar 1

Završilo natjecanje malonogometaša drugoligaša sa juga.
Prvak Dubrovčani MNK SQUARE i ide u kvalifikacije za prvu ligu.
Neretvanski malonogometni drugoligaši ostvarili plasman četvrto mjesto.

Nedjelja, 5.5.2013.

Uma Ploče, liga veterana 25.kolo pretposljednje
Ploče, SD Dom športova Ploče;
3M METKOVIĆ – VIZIR 3:1
HATTRICK – DESNE ANCONA 2:13
BAĆINA – VRGORKA 5:3
REFUL – PLOČE 76 0:1
C.B.SPLENDID – CVJEĆARNICA MIA 4:3
PORTO TOLERO – OTRIĆ SEOCI 3:0
LUKA PLOČE – MOČVARA 02 2:6

NAJAVA, ponedjeljak, 6.5.2013.

Uma Metković, liga seniora 24.kolo posljednje

Metković, GSD
u 16:00h VID – SV.ROKO PODRUJNICA
u 16:50h ŠKRAPA MOMIĆI – PRUD
u 17:40h MLINIŠTE – STABLINA
u 18:30h PODKRAJ – CRNI PUT
u 19:20h PRIJATELJI METKOVIĆ – GRANIČAR
u 20:10h C.B.AQUARIUS NEUM – GRANIČAR MLADI

 

BOĆANJE

Subota, 4.5.2013.

2.HBL JUG 11.kolo

Ploče, boćarski tereni na Močvari
BK PLOČE-BK ZLATAN OTOK (Sv.Nedilja otok Hvar) 12:10

3.HBL JUG skupina Dub/Ner 11.kolo

Metković, boćarski dom – (odgođeno za 12.5.2013 u 10:00h)
BK PRUD – BK DONJI BRGAT (Donji Brgat)

Vrgorac, boćarski dom – (odgođeno za 8.5.2013 u 17:00h)
BK UMČANI – BK SLIVNO

 

TENIS

Liga teniskih veterana i rekreativaca Dalmacije, doigravanje nakon osnovnih 9.kola lige

Subota, 4.5.2013. četvrtfinale

Ljubuški, teniski tereni
VTK NERETVA (Metković) – TK KLAPA (Split) 6:3

Pojedinačno
Sergej Ban – Mario Tudor 0:2 (6:7,0:6)
Dalibor Jarak – Ozren Juretin 2:1 (6:2,2:6,10:8)
Igor Musa – Dražen Rogulj 2:0 (6:2,6:2)
Patrik Ćavar – Željko Rabfeld 2:0 (7:6,6:0)
Željko Đevlan – Edi Ivanišević 2:0 (6:3,6:0)
Jozo Veraja – Luka Plazibat 2:0 (6:2,6:2)

Parovi
Sergej Ban/Patrik Ćavar – Vice Dodig/Luka Plazibat 0:2 (w.o.)
Ivan Markota/Jozo Veraja – Ranko Visković/Sani Mardešić 1:2 (2:6,6:4,2:10)
Stipan Prce/Nikša Borovac – Edi Ivanišević/Branko Sarić 2:1 (6:2,5:7,11:9)

 

RUKOMET

Nedjelja, 5.5.2013.

1.Memorijalni ženski rukometni turnir “Milan Putica”

Dubrovnik, SD u Gospinom polju
Učestvovali:
RK DALMATINKA (Ploče)
ŽRK METKOVIĆ (Metković)
ŽRK KATARINA (Mostar)
ŽRK DUBROVNIK (Dubrovnik)

Rezultati polufinala
ŽRK DUBROVNIK – RK DALMATINKA (Ploče) 15:21
ŽRK METKOVIĆ – ŽRK KATARINA(Mostar) 24:23

Za 3.mjesto;
ŽRK KATARINA (Mostar) – ŽRK DUBROVNIK 27:24

Finale
ŽRK METKOVIĆ – RK DALMATINKA (Ploče) 18:16
Najbolja igračica: Petra Dičak (Žrk Dubrovnik)
Najbolji strijelac: Josipa Kuran (Žrk Metković)
Najbolji vratar: Sara Bubalo (Žrk Metković)

1.HRLDA jug za dječake 2000 godište i mlađi 7.krug natjecanja

Metković, GSD 5.5.2013.

RK METKOVIĆ1963 – RK JELSA 19:11 (10:5)
RK JELSA – RK JERKOVAC 9:18 (6: 6)
RK METKOVIĆ1963 – RKHM DUBROVNIK 20:15 (11:6)
RK JERKOVAC – RKHM DUBROVNIK 19:15 (10:5)

Komentari