METKOVIĆ SLAVIO

Sedam golova ONK Metković u Veloj Luci

ONK Metković je sjajnom igrom u Veloj Luci nanio težak (0:7) poraz inače posljednje plasiranom Hajduku 1932. Bila je je to prava ,odlična igra Metkovaca u gostima i ujedno znak da će trka za prvo mjestu u Prvoj županijskoj ligi biti do kraja neizvjesna.

Gosti su u prvom dijelu postigli samo jedan pogodak da bi u nastavku uslijedila prava paljba prema vratima Hajduka. Četiri gola za Metković postigao je raspoloženi Ivan Šutalo, dva gola djelo su Marina Ćužića, a „samo“ jednom pogodio je iskusni Dragan Brečić. Na ljestvici vodeća Croatia ima 43 boda, a drugi Metković 41 bod.

NOGOMET

ŽNK Neretva čestita Onkovcima na osvojenom prvenstvu te najavljuje utakmicu na Štruvinom

Kroz svih 7 godina postojanja kluba na Štruvinom smo bili srdačno ugošćeni i prve bodove upisali, ističu iz ŽNK Neretva te u nastavku ONK Metković čestitaju na osvojenom prvenstvu.

Čestitke na osvojenom 1 mjestu u 1ŽNL Dubrovačko neretvanske županije i puno uspjeha u kvalifikacijama za 3 HNL jug upravi, igračima i navijačima ONK Metković žele igračice, treneri i uprava ŽNK Neretve.

Kroz idući tjedan ćemo gostovati na Štruvinom, odigrati utakmicu mlađih kategorija i uveličat slavlje prvaka!