KONAČNO POBJEDA

S novim trenerom igrači Neretve do bodova u Hrvacama

Nogometaši Neretve priredili su veliko iznenađenje za svoje navijače i prijatelje nogometa, jer su u Hrvacama s treće plasiranim istoimenim takmacem uspjeli postići 3 pogotka i na kraju pobijediti s 2:3.

Mrežu domaćina načeo je Jelavić u 35.minuti za 0:1, Andrić je poravnao za Hrvace u 42.minuti i s tim rezultatom otišlo se na odmor.

U nastavku, u 54.minuti Zovko je bio neumoljiv za 1:2, a u 80.minuti izvrsni Ševko Okić opet je pokazao što zna te je postigao treći gol za Neretvu, 1:3 !

Pred kraj, u 88.minuti Hrvace su preko Udovičića smanjile rezultat na 2:3, i to je bio kraj, ali i prilika za slavlje igrača Neretve i novog trenera Davora Mioča.

-Imali smo u prvih 30 minuta potpunu dominaciju na terenu ali nismo iskoristili nekoliko izvrsnih prilika. Poveli smo, Hrvace su poravnale, opet smo poveli i povećali vodstvo na 1:3, ali moram priznati da je u zadnjih 20 minuta bilo pakleno. No, othrvali smo se napadima domaćih igrača i nakon svega smo iznimno zadovoljni. Moram reći da su svi naši igrači izgarali za boje kluba, dali su maksimalan doprinos pobjedi i zato im hvala. Proteklih dana radili smo na nekim fizičko-tehničkim stvarima, ali smo i puno razgovarali. Sve se to isplatilo, a naša momčad pokazala je i kvalitetu i tzv. voljni moment -rekao je nakon sigurne pobjede u Hrvacama trener Davor Mioč.

Spomenimo, da je Jadran LP poražen u Splitu s 1:0, dok je Neretvanac dobio Zagoru s 2:0 i približio se Pločanima na dva boda.

NOGOMET

ŽNK Neretva čestita Onkovcima na osvojenom prvenstvu te najavljuje utakmicu na Štruvinom

Kroz svih 7 godina postojanja kluba na Štruvinom smo bili srdačno ugošćeni i prve bodove upisali, ističu iz ŽNK Neretva te u nastavku ONK Metković čestitaju na osvojenom prvenstvu.

Čestitke na osvojenom 1 mjestu u 1ŽNL Dubrovačko neretvanske županije i puno uspjeha u kvalifikacijama za 3 HNL jug upravi, igračima i navijačima ONK Metković žele igračice, treneri i uprava ŽNK Neretve.

Kroz idući tjedan ćemo gostovati na Štruvinom, odigrati utakmicu mlađih kategorija i uveličat slavlje prvaka!