PODJELA BODOVA

Rukometašima Metković Mehanike u Senju samo bod

RK Metković Mehanika gostovala je u četvrtak u Senju gdje je s istoimenim domaćim sastavom uspjela osvojiti jedan bod, igrajući 21:21 (10:12).

Nema sumnje da su metkovski rukometaši bili bolji takmac. Prvo su do vodstva, 1:0, došli igrači Senja, zatim i do 3:2, a onda su Džono i njegovi suigrači zaigrali vrlo dobro te su osim jednog poravnanja domaćih imali stalnu prednost od jedan do dva pogotka razlike, te su na odmor otišli s dva pogotka viška u svoju korist.

I u nastavku je Metković bio bolji, ali u 38. minuti došlo je do poravnanja, opet su Metkovci otišli na dva razlike, slijedi novo poravnanje u 55. minuti, ali i nova prednost Metković Mehanike od dva razlike (19:21). Tada dolazi do promjena na semaforu, domaći su postigli dva gola zaredom i uspjeli ostati neporaženi.

Najviše golova (7) za Senj koji se inače nalazi na devetom mjestu sa sedam osvojenih bodova, polučio je Cvjetković.

Za rukometaše Metkovića najviše golova postigli su Nikola Džono (7), Cvitanović (6) i Marević (3).

Metković Mehanika trenutačno je na sedmom mjestu s 11 bodova, a u subotu se sastaje s Buzetom koji je na četvrtom mjestu s 15 bodova.