JURA SHOP – AKCIJA Vikend

ŽENSKI RUKOMET

Rukometašice Metkovića s novim trenerom putuju u Trogir

Nakon uspješne jesenske poluetape, ŽRK Metković, član Druge lige Jug, u nastavku prvenstva ne bilježi baš dobre rezultate, a nedavno je ostao bez dugogodišnjeg predsjednijka kluba i trenera Mate Nikolića Pinca, koji je dao ostavku.

Stoga će naše rukometašice na gostovanju u Trogiru (subota, 17:30), po prvi put kao prvi trener voditi Nedjeljko Dominiković.

Inače, teško je očekivati da će mlade Metkovke moći izboriti pozitivan rezultat (neodlučeno ili pobjeda) u susretu s Trogirom, ali će se boriti na način kako to najbolje znaju i umiju.

PRIMORAC POVEO PA IZGUBIO

Neretva zasluženo do bodova u susretu s Primorcem iz Biograda

U utakmicama 23. kola 3. HNL dogodilo se nekoliko pravih iznenađenja prije svega to su poraz od 0:3 Neretvanca u Opuzenu od momčadi Uranije, pobjeda GOŠK Dubrovnika u Hrvacama (1:2), pobjeda Vodica na gostovanju u Ivanbegovini u susretu s Kamenom (0:1)

Na svu sreću Neretva je na svom terenu osvojila bodove u susretu s vrlo dobrom momčadi Primorca iz Biograda. Prvi do vodstva došli gosti euro golom Brkića u 27.minuti, a do kraja prvoga dijela unatoč nešto boljoj igri Neretva nije uspjela poravnati.

Igračima trenera Marenzia to je pošlo za nogom u 48. minuti kada je Mile Pehar znalački prihvatio loptu i poslao u mrežu za 1:1.

Gosti, igrači Primorca nisu se predavali, dapače nastojali su preko krilnih napadača ugroziti vratara Kozinu ali je obrana Neretve u nekoliko navrata odlično reagirala.

Sigurna igra u obrani i vrebanje nove prilike isplatilo se te je u 75. minuti Mario Marić snažnim udarcem uspio pogoditi za 2:1, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Pobjeda Neretve iznimno je važna prije svega zbog laganog skoka na ljestvici, ali i zbog podosta neočekivanih rezultata na ostalim terenima.

Ostali rezultat: Jadran LP-Sloga 2:0, Neretvanac-Urania 0:3, Zmaj (M) Hrvatski vitez 2:0, Kamen-Vodice 0:1, Split-Zmaj (B) 3:0, OSK-Uskok 3:1 i Hrvace-GOŠK 1:2.

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl5 300×250