RUKOMETAŠI REMIZIRALI SA HR. DRAGOVOLJCOM

Metković Mehanika bila bliže pobjedi, ali kući nosi samo bod

Arhivska fotografija

Takmaci su podijeli bodovni plijen iako je Metković Mehanika bio bliži pobjedi. Kažemo bliži stoga što su gosti čak 2-3 puta u 60 minuta bili u rezultatskoj prednosti, u desetak poravnanja, a i na odmor se otišlo s četiri pogotka viška za goste.

U  prvom dijelu domaći su poveli s 1:0 i malo kasnije s 6:4, dok je preostalo kretanje rezultata bilo na strani Metkovića, od jednog do četiri gola razlike.

U nastavku su igrači Dragovoljca poravnali u 39 minuti na 14:14, potom vode gosti s jednim i dva gola razlike, slijedi poravnanje u 46. minuti za 16:16, pred kraj domaćin stiže do 20:19, pogotkom Perića sa sedam metara, ali Bezer uspijeva poravnati na 20:20. Oba trenera su pri samom kraju tražila po minutu odmora, ne bi li ih poljubila sreća (pobjeda), ali koristi bilo nije. Zbog isključenja kraj susreta nije dočekao igrač Metkovića Gnječ.

Najbolji strijelci u redovima domaćina bili su Jakelić sa 6, Perić sa 7 i Urličić s tri pogotka, a u redovima gostiju pogađali su: Jakić (2), Medić (5), Cvitanović (2), Čavar (1), Jurković (2), Jurić 2, i Bezer 6.

Hrvatski Dragovoljac – Metković Mehanika 20:20 (9:13)

SPORTSKI CENTAR KLEPCI

Otvorene prijave za Zimsku malonogometnu ligu grada Čapljine

Nakon uspješno odrađene “generalke” i organizacije humanitarnog božićnog turnira “4 kafića” SRC Adonaj Klepci započeo je s organizacijom prve Zimske malonogometne lige koja će biti održana u sportskom centru u Klepcima.

Prva po redu ZMNL Čapljine igrati će se u dvije kategorije za sezonu 2021., a održavat će se subotom u poslijepodnevnim i večernjim terminima i to za seniore, dok će za limače (U-10) na raspolaganju biti jutarnji termini. Liga za limače je već nastavak dugogodišnje tradicije Zimske lige doline Neretve u SRC Adonaj, dok je seniorska liga nešto potpuno novo i ima za cilj veću popularizaciju malog nogometa u Čapljini tokom zimskih mjeseci.

Planirano je da u ligi seniora bude 10 ili 12 momčadi, točan broj momčadi kao i sustav natjecanja znao bi se nakon završetka prijava. U ligi U-10 također je planirano 10 ekipa.

Zimska malonogometna liga

Početak lige seniora je 06.02., prijave do 04.02., dok bi liga limača počela tjedan dana prije, odnosno 30.01., prijave do 28.01.2021.

• All-star team lige

Kotizacija za seniorske momčadi je 40 KM po utakmici, dok je za U-10 ligu jednokratna kotizacija 150 KM.