Hotel PRESIDENT 1200×200

RUKOMETNI KUP HRVATSKE

Rukometaši Metković Mehanike uspješni u Kup utakmici

Arhivska fotografija

Metković Mehanika, iako u prorijeđenom sastavu, s 13:34 (6:18) pobijedila je u srijedu momčad Korčule u Korčuli u utakmici Hrvatskog kupa za muške, Regija jug, prvo pretkolo.

Gosti su bez ikakvih problema nadigrali i pobijedili domaće rukometaše . Krenulo je od 0:1 do 2:10 u 16.minuti (Bezer, gol), a do odlaska na odmor Metkovci su stalno uvećavali svoju prednost do konačnih 6:18.

Drugoligaš ni u nastavku nije ništa mogao, igrači Metkovića stekli su u 40.minuti rezultat 8:25, u 50. je bilo 20 golova viška na strani gostiju, a u 55.minuti čak 22 gola razlike.

Na kraju očekivano i zasluženo, Metković Mehanika slavila je s 13:34 !

Vitić, Raguž i Bezer pogađali su po pet puta, a Kiridžija i Goluža po šest puta.

ŽENSKI RUKOMET

Djevojčice ŽRK Metković uspješne u Državnoj ligi U-14

Djevojčice su u susretima 3.kruga Prve državne lige za djevojčice U-14, igranom u Metkoviću, ostvarile dvije sigurne pobjede.

Tijekom oba susreta pobjeda nije dolazila u pitanje, te je vidljivo da su iz susreta u susret sve uigranije i sigurnije.

Trenutno zauzimaju peto mjesto (16 ekipa) s tri pobjede i dva poraza, slijedeći susreti ih očekuju ponovo u Metkoviću, 16.1., protiv ŽARK Splita i Cetine.

RK OPUZEN-ŽRK METKOVIĆ 11:24 (7:14)
ŽRK METKOVIĆ; Lana Sršen (GK), Nina Bonifačić 2, Sara Ćosić 1, Laura Grubišić 1, Laura Majić 7, Lana Ilić 2, Mirjana Ujdur, Matea Andreis 5, Laura Erceg (GK), Dora Galov, Mia Maričević 1, Lana Drinovac (GK), Marija Sardelić 3, Marta Gustin 1, Tina Vučićević 1, Iris Kozina.