VRLO DOBRA IGRA MLADIH RUKOMETAŠA

Rukometaši Metković Mehanike savladali dobru momčad Karlovca

RK Metkovic Mehanika - RKHM Dubrovnik (44)

U vrlo dobroj utakmici i posljednjoj ove polusezone na svom igralištu, rukometaši Metković Mehanike uspjeli su s 29:23 (14:10) savladati dobru momčad Karlovca. Domaći su sve konce igre od prve do posljednje minute držali u svojim rukama, a gosti niti jednom tijekom susreta nisu imali  rezultatsku prednost.

Doduše, na samom otvaranju rezultat jer triput bio izjednačen, a sve ostalo bilo je u znaku rasploženih Metkovaca u čijim redovima su nakon duljeg vremena taigrali Nikola Bartolović i Ante Marić, koji je uz dobru igru postigao i pet pogodaka.

Tijekom prvog dijela susreta domaća prednost iznosila je do pet pogodaka razlike. U nastavku je taj odnos zadržan da bi gosti sredinom drugog dijela samo nakratko uspjeli doći do dva pogotka zaostatka.

Tada su Bezer i njegovi suigrači vraćali stvari na pravo mjesto, znači na pet razlike, sve do konačnih šest pogodaka razlike za dva nova boda.

Spomenimo da je vratar Bošković iznova dokazao svoje kvalitete, da su svi igrači Metkovića odigrali jednu od najboljih utakmica ove godine te da je prvi sedmerac za domaće dosuđen tek u 52. minuti.

RK Metković Mehanika – RK Karlovac 29:23 (14:10)

Sportska dvorana Metković. Gledatelja: 200.

Suci: Knežević i Tunuković (oba Vrpolje)

RK Metković Mehanika: Bezer 7, Vučić, Koncul, Obšivač 2, Cvitanović 5, Bartolović, Marić 5, Buntić 5, D. Bošković (16 obrana), B. Bošković, Čupić, Kozina 3, Kolovrat 1, Romić (jedna obrana), Marević, Jakić 1. Trener: Filip Romić.

RK Karlovac: Radočaj, Horvat, Čakarić, Šnajder 6, Šepac, Ćelić 4, Rukavina 1, Karaula 2, Mrljak 3, Sudurić 2, Domjančić, Begić 3, Glumac (10 obrana).

Igrač utakmice: Josip Bezer.

Dodajmo još i novu vijest, ekipi Metkovaca se priključio Ante Marić, igrač koji došao iz Varaždina, iz Premjer lige, i svakako možemo reći da je veliko pojačanje za Metković Mehaniku.

Piše: Pero Jakić / Metković NEWS