Hotel PRESIDENT 1200×200

PRVI PORAZ

Rukometaši Metković Mehanike poraženi u Omišu

Dragovoljac je iskoristio napad i poveo s 1:0, Čutura je izjednačio, a domaći postižu 2:1. Nakon poravnanja (Raguž) na 2:2, Metkovci su stekli prednost od jednog do tri gola razlike, ali su domaći tek pred kraj prvoga dijela došli do 13:12 i za odmor do 14:12. Bez obzira na prednost domaćih na kraju prvoga dijela utakmice, Metkovci su imali više od igre i gotovo stalnu prednost.

U nastavku Džono je smanjio na 14:13, a Kežić isključenje. Igrači Hrvatskog dragovoljca stekli su dva pogotka viška, u 35 minuti Batinović ipak poravnava na 16:16, zatim su domaći opet u prednosti, ali Marić u 38.minuti poravnava na 18:18. U 44.minuti opet je dva razlike za domaćine, a tako je je bilo i u nastavku utakmice u kojoj su igrači Hrvatskog dragovoljca ostvarivali prednost do tri pogotka viška (u 57.minuti). Nakon toga Bezer je smanjio na 27:25, ali je Zebić doveo svoje do tri razlike. Arapović je smanjio na 28:26, zatim na 28:27, ali je Jakelić u posljednjoj minuti postigao gol za konačnih 29:27.

U drugom dijelu, Metković je samo triput poravnao, 15:15, 16:16, i 18:18, a sve ostalo je bilo je u znaku domaće momčadi.

Tako je u već u trećem prvenstvenom kolu prvoligaš iz Metkovića doživio nenadani poraz.

Najviše golova za Metković Mehaniku postigli su Marić 7, Čutura i Bezer po 4, te Arapović i Džono po 3.

DANAS SE IGRA PRVA ZAOSTALA UTAKMICA

Rukometašice Metkovića kod kuće igraju sa Zadrom

Rukometašice Metkovića u drugoligaškom stupnju natjecanja do sada su odigrale šest utakmice i prikupile četiri boda te se nalaze na šestom na ljestvici. Zbog poznatih (epidemioloških ) okolnosti morale su biti odgođene čak tri utakmice, sa Zadrom, Sinjom, i Orkanom.

U subotu, 4.prosinca s početkom u 16 sati Metkovke će na svom parketu ugostiti  ŽRK Zadar, ekipu koja ima samo dva boda. No bez obzira na skromnu bodovnu zalihu Zadranki,  igračice ŽRK Metković moraju igrati kako najbolje mogu i znaju. Inače, pokazale su da znaju i da mogu i da svom klubu žele donositi nove uspjehe. Kako stoji u službenom rasporedu, već sutra, dakle 5.12. Metkovke bio trebale otputovati u Sinj i odraditi utakmici iz 6.kola, a onda 12.prosinca trebale bi otputovati u Dugi Rat i odigrati utakmicu iz 4.kola s Orkanom.

Zaista, pred našim rukometašicama dosta je teško razdoblje, nadamo se i uspješno.

Pekarstvo Metkovka – Akcija S21 Banner 300×250