Hotel PRESIDENT 1200×200

RUKOMETAŠI ODUŠEVILI

Rukometaši Metković Mehanike izvojevali visoku pobjedu u odličnoj igri

Rukometaši Metković Mehanike sigurno su i s visokim rezultatom pobijedili momčad Senja u okviru prvenstva 1.HRL jug, vratili su se na drugo mjesto a imaju trenutačnih šest bodova.

Momčad Senja niti jednom nije bila u prigodi imati pozitivan rezultat. Domaći su poveli su učinili serija 6-0 do devet minute, zatim su Batinović i suigrač stalno povećavali svoju prednost , a na odlasku na odmor rezultat je glasio  20:7.

I u nastavku ista slika na terenu, Metkovci uporni, radišni i ozbiljni pogađali su iz svih pozicija , a u 50.minuti na semaforu je pisalo 30:12. Ne zna se što je bolje funkcioniralo, obrana ili napad koji je bio doslovno ubojit , a prednost se Metkovića uvećala do 32:12. Na kraju su gosti uspjeli umanjiti razliku na 35:16, odnosno na 19 pogodaka razlike.

Sastav i strijelci: Marić 5, Cvitanović 2, Vitić 4, Čutura 1, Kozina, Grejić 2, Arapović 2, Marević 1, Čupić ¸1, Raguž 5, Zloić, Kežić, Bezer 7, Goluža 1, Batinović 6.

DANAS SE IGRA PRVA ZAOSTALA UTAKMICA

Rukometašice Metkovića kod kuće igraju sa Zadrom

Rukometašice Metkovića u drugoligaškom stupnju natjecanja do sada su odigrale šest utakmice i prikupile četiri boda te se nalaze na šestom na ljestvici. Zbog poznatih (epidemioloških ) okolnosti morale su biti odgođene čak tri utakmice, sa Zadrom, Sinjom, i Orkanom.

U subotu, 4.prosinca s početkom u 16 sati Metkovke će na svom parketu ugostiti  ŽRK Zadar, ekipu koja ima samo dva boda. No bez obzira na skromnu bodovnu zalihu Zadranki,  igračice ŽRK Metković moraju igrati kako najbolje mogu i znaju. Inače, pokazale su da znaju i da mogu i da svom klubu žele donositi nove uspjehe. Kako stoji u službenom rasporedu, već sutra, dakle 5.12. Metkovke bio trebale otputovati u Sinj i odraditi utakmici iz 6.kola, a onda 12.prosinca trebale bi otputovati u Dugi Rat i odigrati utakmicu iz 4.kola s Orkanom.

Zaista, pred našim rukometašicama dosta je teško razdoblje, nadamo se i uspješno.

Pekarstvo Metkovka – Akcija S21 Banner 300×250