DOLINA NERETVE

Rezultati sportskih susreta odigranih proteklog vikenda

Prenosimo vam sportske rezultate Neretvanskih klubova koji su igrali proteklog vikenda, 26. – 27. listopada 2013. godine.

Objavljeno 28. listopada 2013. u kategorijama: Košarka, News, Nogomet, Rukomet, Sport.

sport-2

Prenosimo vam sportske rezultate Neretvanskih klubova koji su igrali proteklog vikenda, 26. – 27. listopada 2013. godine.

NOGOMET

3. HNL Jug 12. kolo, 27. listopada

Metković, igralište Iza vage
NK NERETVA – NK KONAVLJANIN (Ćilipi) 1:0

27. listopada, Dubrovnik
NK GOŠK – NK NERETVANAC 1:0

1. ŽNL DUB/NER 7. kolo, 27. listopada

ONK METKOVIĆ – HNK SLAVEN (Gruda) 0:0
NK MARSTRAL – NK OMLADINAC (Lastovo) 3:2
NK GUSAR – NK JADRAN LUKA PLOČE 0:2

 

RUKOMET

2. HRL JUG rukometašica 4. kolo, 26. listopada

ŽRK METKOVIĆ – ŽRK MARINA KAŠTELA (Kaštel Sućurac) 20:30
ŽRK SPLIT 2010 – RK DALMATINKA (Ploče) 27:26

3. HRL JUG 4. kolo, 26. listopada

RK OPUZEN – RK MARINA KAŠTELA 2 (Kaštel Sućurac) 29:21

2. HRL JUG 4. kolo, 26. listopada

RK METKOVIĆ 1963 – slobodan

 

KOŠARKA

B-1 LIGA JUG KOŠARKAŠA 1. kolo, 26. listopada

KK METKOVIĆ – KK ADRIATIC SPLIT (Split) 39:100

 

BOĆANJE

2.HBL JUG 7. kolo, 27. listopada

Srebreno
BK RIJEKA (Mandaljena) – BK METKOVIĆ 10:12

3.HBL JUG skupina Dub/Ner 7. kolo, 27. listopada

Boćarski dom Metković
BK PRUD – BK ŽUPA DUBROVAČKA (ČIbača) 15:7

Vodovađa
BK OMLADINAC – BK ŠARIĆ STRUGA 14:8

Gromača
BK HVIDRA GROMAČA – BK PLOČE 16:6

Brgat
BK DONJI BRGAT – BK SLIVNO 11:11

 

MALI NOGOMET

2. HMNL JUG 4. kolo

Split
MNK USTANIK – MNK PORTO TOLERO 5;3

Šibenik
MNK STARI GRAD – MNK METKOVIĆ 3:6

UMA Ploče, liga veterana 2. kolo

OTRIĆ SEOCI – STAŠEVICA 3:2
KAMENKO – VRGORKA 5:3
PLOČE 76 – BAĆINA 1:2
LUKA PLOČE – KOMUŠINA 1:0
PORTO TOLERO – C.B.SPLENDID 3:2
CRNA RIKA – DESNE ANCONA 5:2

NAJAVA – UMA Metković, ponedjeljak, 28.10.2013.

Raspored 5. kola
16:00h SV.ROKO PODRUJNICA – MNK VID
16:50h MNK MLINIŠTE – ŠKRAPA MOMIĆI
17:40h MNK GRANIČAR – MNK ELA SPORT
18:30h MNK PODKRAJ – MNK PRIJATELJI METKOVIĆ
19:20h MNK PRUD – AMNK OPUZEN
20:10h MNK CRNI PUT – MNK NEUM

Komentari