SPORTSKE INFORMACIJE

Rezultati sportskih događanja proteklog vikenda

Prenosimo vam rezultate sportskih događanja odigranih za vikend 11./12. svibnja 2013. godine.

Objavljeno 13. svibnja 2013. u kategorijama: Nogomet, Sport.

NOGOMET

Subota,11.5.2013

3.HNL JUG 27.kolo

Ivanbegovina
NK KAMEN – NK NERETVA 2:2

Ploče, igralište NK Jadrana
NK JADRAN LUKA PLOČE – NK PRIMORAC (Biograd na moru) 2:1

Benkovac, Gradski stadion
NK VELEBIT – NK NERETVANAC (Opuzen) 2:4

1.HNL JUG ml.pioniri/pioniri 27.kolo

Metković, igralište iza vage
ml.pioniri NK NERETVA – NK IMOTSKI 4:1
pioniri NK NERETVA – NK IMOTSKI 6:1
ml.pioniri NK ZADAR – NK JADRAN LUKA PLOČE 7:1
pioniri NK ZADAR – NK JADRAN LUKA PLOČE 10:0

zaostale utakmice iz 23.kola
ml.pioniri NK DALMATINAC (Crno) – NK JADRAN LUKA PLOČE 4:1
pioniri NK DALMATINAC (Crno) – NK JADRAN LUKA PLOČE 0:2

2.HNL JUG kadeti/juniori 18.kolo, skupina županije Dub/Ner

kadeti NK GUSAR – ONK METKOVIĆ 4:2
juniori NK GUSAR – ONK METKOVIĆ 6:0
kadeti NK JADRAN LUKA PLOČE – NK HAJDUK 1932 4:3

Nedjelja, 12.5.2013.

1.ŽNL Dub/Ner pod HNS-om 19.kolo

Čibača, igralište Tarantela
NK ŽUPA DUBROVAČKA – NK GUSAR (Komin) 1:1

ONK METKOVIĆ – slobodan

1.ŽNL Dub/Ner pod ŽNS 13.kolo

Dubrovnik, igralište na Lapadu
HNK DUBROVNIK 1919 – NK MAESTRAL (Krvavac) 4:0 prekid zbog nevremena i kiše

2.HNL JUG kadeti/juniori 18.kolo, skupina županije Dub/Ner

Metković, igralište Iza vage
kadeti NK NERETVA – BŠK ZMAJ (Blato) 9:0
juniori NK NERETVA – BŠK ZMAJ (Blato) 3:0(b.b.)

Opuzen
kadeti NK NERETVANAC – NK GOŠK (Dubrovnik) 1:1
juniori NK NERETVANAC – NK GOŠK (Dubrovnik) 2:0

kadeti NK GUSAR – ONK METKOVIĆ 4:2
juniori NK GUSAR – ONK METKOVIĆ 6:0
kadeti NK JADRAN LUKA PLOČE – NK HAJDUK 1932 4:3

zaostala iz
kadeti ONK METKOVIĆ – HNK DUBROVNIK 1919 3:1

 

 

BOĆANJE

Subota, 11.5.2013.

2.HBL JUG 12.kolo

Srebreno, boćarski dom
BK HIDROELEKTRANA DUBROVNIK – BK PLOČE 20:2

3.HBL JUG skupina Dubrovnik/Neretva 12.kolo

Metković, boćarski dom
BK SLIVNO – BK OMLADINAC (Vodovađa) 20:2

Nedjelja,12.5.2013

3.HBL JUG skupina Dubrovnik/Neretva, zaostala utakmica 11.kolo

Metković, Boćarski dom
BK PRUD – BK DONJI BRGAT 10:12

 

 

TENIS

Subota, 11.5.2013.

Liga teniskih veterana i rekreativaca Dalmacije

Doigravanje – Play off
Polufinale

Split
VTK TROMONT (Split) – VTK NERETVA (Metković) 7:2

 

 

MALI NOGOMET

Subota, 11.5.2013.

Uma Ploče veterani

Kup četvrtfinale

Ploče, SD dom športova Ploče

PLOČE 76 – slobodan
OTRIĆ SEOCI – DESNE ANCONA 2:1
MOČVARA 02 – PORTO TOLERO 4:8
3M METKOVIĆ – CVJEĆARNICA MIA pen. 2:3, 0:0

Nedjelja, 12.5.2013.

Polufinale
PLOČE 76 – OTRIĆ-SEOCI 3:1
PORTO TOLERO – CVJEĆARNICA MIA 3:2

Komentari