Ostanimo u kontaktu

'SPORTOM PROTIV DROGE'

Proglašenjem pobjednika završen turnir razreda u malom nogometu

Objavljeno prije

Nakon nekoliko godina stanke, ONK Metković u suradnji s OŠ don Mihovil Pavlović već treću godinu zaredom organizirao je turnir razreda u malom nogometu “SPORTOM PROTIV DROGE”.

U tri dana natjecanja, ukupno je sudjelovalo 23 razreda i preko 200 učenika i učenica. Nakon ukupno 20 odigranih utakmica najbolji su:

1. i 2. razredi

Prvo mjesto: 2. B

NAJBOLJI VRATAR: Ivano Prusac

NAJBOLJI STRIJELAC: Luka Grmoja

NAJBOLJI IGRAČ: Matej Boras

3. i 4. razredi

Prvo mjesto: 4. C

NAJBOLJI VRATAR: Alen Popović

NAJBOLJI STRIJELAC: Pavle Pehar

NAJBOLJI IGRAČ: Duje Družijanić

5. i 6. razredi

Prvo mjesto: 6. C

NAJBOLJI VRATAR: Stipe Rastočić

NAJBOLJI STRIJELAC: Stipe Dominiković

NAJBOLJI IGRAČ: Stipe Dominiković

7. i 8. razredi

Prvo mjesto: 7. D

NAJBOLJI VRATAR: Mile Družijanić

NAJBOLJI STRIJELAC: Jure Ereš

NAJBOLJI IGRAČ: Mile Družijanić

MetkovićNEWS čestita svim razredima koji su sudjelovali u turniru, a osobito osvajačima medalja. Kako je izgledalo proglašenje najboljih razreda i pojedinaca pogledajte u našoj galeriji:

Izvor: Marin Jelčić / ONK Metković

Foto: Tomislav Tomić / MetkovicNEWS i ONK Metković

3. MEĐUNARODNI TURNIR U MALOM RUKOMETU U ČAPLJINI

Metković Mehanika i Jerkovac najuspješnije ekipe, najbolji pojedinci Matej Vladimir, Duje Ćerlek i Nora Prusac

Objavljeno prije

Rukometna akademija Čapljina bila je u subotu domaćin 3. Međunarodnog turnira u mini rukometu RA CUP 2019. koji je okupio 11 klubova i čak 36 ekipa.

Natjecali su se dječaci rođeni 2008., djevojčice rođene 2008. godine i mlađe te dječaci rođeni 2009. godine i mlađi.

Najviše razloga za slavlje su imale metkovske ekipe „Jerkovca“ i „Mehanike“.

U kategoriji dječaka 2008. godište najbolji vratar je Duje Ćerlek iz Metković Mehanike dok iz iste ekipe dolazi najbolji igrač Matej Vladimir.

Konačni poredak u ovoj kategoriji je :

1.Metković Mehanika
2.Rukometna akademija Čapljina
3.Jerkovac Metković

U kategoriji dječaka rođenih 2009. i mlađi najbolji vratar je Zlatko Rebac iz Rukometne akademije Čapljina dok je najbolji igrač iz mostarskog Zrinjskog Marko Ljubić.

Konačni poredak u kategoriji dječaka 2009. i mlađi :

1.Metković Mehanika
2.Zrinjski Mostar
3.Rukometna akademija Čapljina

U kategoriji djevojčica rođenih 2008. i mlađe najbolja vratarka je Milka Selak iz Izviđača dok je Nora Prusac iz Jerkovca najbolja igračica.
Konačni poredak u kategoriji djevojčica rođenih 2008. i mlađe :

1.Jerkovac Metković
2.Izviđač Ljubuški
3.Rukometna akademija Čapljina

Oranizatori zahvaljuju svim ekipama koje su sudjelovale : RK IZVIĐAČ LJUBUŠKI, RK MEĐUGORJE, HMRK ZRINJSKI MOSTAR, HŽRK GRUDE, RK JAJCE, OŽRK KRAJINA CAZIN, RK ČELIK JUNIOR ZENICA, RK OPUZEN, RK JERKOVAC METKOVIĆ I RK METKOVIĆ MEHANIKA.

Izvor i foto: Rukometna akademija Čapljina

Nastavi čitati
BP OKTAN 300×250

Najčitanije