NOĆNA NERETVANSKA LIGA TRČANJA

Prijave za 1. kolo otvorene su još 5 dana

1. kolo Noćne neretvanske lige trčanja održava se u nedjelju 23. lipnja, a start je u 20:15 h iz Gradskog Parka

Online prijave se zatvaraju u petak 21. lipnja, ili do popunjenja limita utrke = 100 limit, trenutno 70 prijavljenih / 10KN se plaća nastup na utrci, i to na dan utrke kada budete preuzimali svoj startni broj.

Svaka prijava nakon toga uključuje plaćanje startnine 30kn i to do 20:00h na dan trke.

Prijaviti se možete u inbox facebook stranice Neretva Run & Mandarina Halfmarathon.

Trkači dobivaju startni broj, vodu, sok i voće, ali sve prijavljene očekuje i iznenađenje.

Startna lista 1. SCM Noćne Neretvanske Lige Trčanja biti će objavljena u subotu.

GOSTOVANJE U ZADRU

ŽNK Neretva odličnom igrom upisala pobjedu nad ekipom Donata

Nogometašice Neretve sinoć su gostovale u Zadru. Iako bez pet standardnih cura igračice trenera Ante Markote pružile su dobru partiju i pobijedile ekipu Donata, koja se pojačala za novu sezonu u borbi za prvaka Druge lige jug- sjever rezultatom 4:2.

U 7. minuti Veronika Terzić nakon izvedenog udarca iz kuta Ane Mandić pogadja za 1:0, na 2:0 eurogolom u 17. minuti za 2:0 pogađa Lucija Borovac, a odlična Nensi Adamović brani tri odlične prilike i spašava domaću mrežu. Donat prijeti iz kontri, a jednu takvu nakon neopreznosti Neretvine obrane koristi Savčić za 2:1. S tim rezultatom se otišlo na odmor, a na početku drugog poluvremena odlična Veronika Terzić za koju igračice Donata nisu imale riješenja pogađa za 3:1, redaju se šanse pred golom domaćina, ali Adamović odlično brani. Kako to obično biva u nogometu kad ne zabiješ primiš, Donat smanjuje na 3:2. Navijači Donata se bude, popunjeno gledalište na igralištu Bagata gura domaće prema naprijed, i u 78. minuti sudac pokazuje na bijelu točku, a tada na scenu stupa Neretvin Manuel Nouer Jelena Kešina i bravurozno brani penal Matei Žilić.

Točku na i ovog zanimljivog susreta stavlja najbolja igračica utakmice, kapetanica Neretve, Veronika Terzić za 4:2, svojim trećim pogotkom. Vrijedi istaknuti i odličnu igru mladih igračica Ljubice Bulum i Laure Sušak.

BP OKTAN 300×250