Pregled subotnjih rezultata metkovskih klubova

Objavljeno 18. veljače 2018. u kategorijama: Metković, News, Sport.

nogomet, sport, lopta

RUKOMET

Rukometaši Metkovića 1963 u 12.kolu prvenstva 1. HRL Jug, odigrali su na svom terenu neodlučeno 22:22 s momčadi Mladog Rudara iz Labina.

RK Metković – Škola rukometa u prvoj utakmici nastavka drugoligaškog natjecanja izgubila je na svom terenu u susretu sa ŠR Balić-Metličić iz Splita s 21:24.

NOGOMET

Nogometaši ONK Metkovića odirali su u Pločama šestu pripremnu utakmicu gdje su od domaćeg trećeligaša Jadrana LP izgubili sa 6:1. Pločani su poveli u 9. minuti, da bi Nedjeljko Marušić poravnao u 15. minuti. Metkovci su se u prvom dijelu dosta dobro držali, ali su u nastavku četiri puta vadili loptu iz mreže. Stručni dio momčadi nije nezadovoljan, a gosti su zaigrali bez Luke Borovca, Drage Jelavića i Tonćija Jerkovića.

MALI NOGOMET

Odigrane su utakmice pretkola Liga kupa Udruge malonogometnih amatera Metkovića. Postignuti su sljedeći rezultati:

Ispod strehe – AMNK Opuzen 3:4 (1:1), Škrapa Momići – UL Jerkovac Dalmata 1:2 (1:1).

Liga kup nastavit će se u ponedjeljak, 19. 2. 2018, a sastaju se:

Norin – AMNK Opuzen, Sv. Roko Podrujnica – Crni Put, Podkraj – Mlinište, Vid – UL Jerkovac Dalmata.

KOŠARKA

Košarkaši Metkovića u oviru B-1 Lige Jug (9. kolo) gostovali su u Dubrovniku. Domaća Škola rukometa Dubrovnik slavila je rezultatom 91:75 (52:29). Ante Primorac postigao je 24, a Hrvoje Veraja 29 poena za KK Metković. Metković će sljedećega tjedna odigrati zaostalu utakmicu 7. kola s košarkašima Trogira na svom terenu.

BOĆANJE

Boćari Metkovića u nastavku drugoligaškg natjecanja ne znaju za poraz. U subotu su s 18:4 kao gosti u Makarskoj pobijedili boćare Umčana. Pobjeda niti jednog trenutka nije dolazila u pitanje. Metkovci  su ponovno dokazali da s pravom jurišaju na prvo mjesto i povratak među prvoligaše.