NOGOMETNA AKADEMIJA

Potpisana suradnja između NK Neretva i HNK Hajduk

Danas je u prostorijama NK Neretve upriličeno potpisivanje Ugovora o suradnji između NK Neretva i HNK Hajduk.

Ugovor o suradnji nogometne akademije su potpisali predsjednik NK Neretve Damir Jerković i predsjednik HNK Hajduk Marn Brbić, a podršku u ime Grada Metkovića dao je gradonačelnik Dalibor Milan.

– Dva starca se ponovno sreću i nadamo se jednoj dugoročnoj suradnji, prvenstveno u akademiji, u mlađim uzrastima, a imam namjeru ovdje otvoriti i jedan zajednički Fun Shop gdje bi se mogli nabavljati proizvodi Hajduka, dakle jedna šira suradnja, – rekao je Brbić.

Razmijenjeni su i prigodni pokloni, a kako je to izgledalo pogledajte u video prilogu.

TROFEJ SLOBODNE DALMACIJE

Lucija Krstičević prva, Dario Tošić drugi na 5 km u kategoriji kadeta

Dan uoči utrke splitskog maratona i polumaratona održana je utrka na 5 km Trofej Slobodne Dalmacije.

Start i cilj su bili na splitskoj Rivi, neposredno uz palaču cara Dioklecijana, a u jednom krugu prolazilo se kroz srce grada te se utrka nastavila prema zapadnoj obali i dalje do Sustipana te nazad na Rivu.

Lukrecija Krstičević osvojila je prvo mjesto u kategoriji kadetkinja, a u ukupnom poretku uz bok atletičarkama bila je četvrta!

Sjajan je to uspjeh imajući na umu da je utrku istrčalo preko 500 natjecatelja iz 25 zemalja.

Vrijedi spomenuti da je na utrci nastupio i Darijo Tošić koji vrijedno trenira pod paskom trenerice Martine Nikolić te je u kategoriji kadeta na utrci 5 km osvojio drugo mjesto i na utrci 2,5 km četvrto mjesto.

Čestitke Lukreciji, Dariju i trenerici Martini!

Izvor: RA Jerkovac – facebook

Pekarstvo Metkovka – Reklama1 300×250