EP U KAJAK-KANU MARATONU

Portugalac José Ramalho peti put postao europski prvak u kajaku jednosjedu

Utrkom u seniora u kajaku jednosjedu, u kojoj je Portugalac José Ramalho petu godinu za redom postao europski prvak,  završio je i treći dan Europskog prvenstva u kajak-kanu maratonu.

Na utrci, koja je počela jučer u 17 sati, natjecali su se i hrvatski reprezentativci Franjo Znidarić koji ju je završio sedamnaesti i Marin Lipovac koji utrku, nažalost, nije završio.

Rezultate utrke možete pogledati ovdje:

U subotnjim jutarnjim utrkama nastupala je i Vanesa Tot koja je osvojila srebro u kanuu jednokleku te o tome možete čitati putem ove poveznice, a donosimo i današnji raspored utrka: