CURE BEZ BODOVA PROTIV DINAMA

Poraz ŽNK Neretva na gostovanju u Zagrebu

Nogometašice Neretve doživjele su na gostovanju u Zagrebu poraz u igri s Dinamom, 3:0 (1:0).

Riječ je o početku novog prvenstva u 1.HNLŽ, a poslije vrlo teške i neočekivano složene situacije u proteklom prvenstvu uzrokovane koronavirusom.

Prema konačnom ishodu moglo bi se reći da je pobjeda domaćih zaslužena, ali treba istaknuti da je i Neretva imala nekoliko izglednih prilika, te da igračice našeg kluba nisu razočarale.

Dinamo je već u 5.minuti stigao do vodstva, a mrežu Jelene Kešina pogodila je Crkvenčić.

S tim rezultatom dvije ekipe otišle su na odmor.

U nastavku, u 51.minuti Dinamo je stigao do drugog pogotka zahvaljujući igračici Jedvaj.

U 72.minuti konačan rezultat postavila je Petarić.