8. MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR 'EUGEN ERJAUC'

Pobjednice ženskog dijela turnira ŽMNK Mirlović, večeras finale za muškarce

Objavljeno 19. srpnja 2018. u kategorijama: Foto Galerija, Metković, News, Sport.

Foto - Ruđo Bošković - Memorijalni malonogometni turnir Eugen Erjauc (3)

Galerija

Sinoć su na Orašini odigrane utakmice polufinala i muškog i ženskog dijela 8. Memorijalnog malonogometnog turnira Eugen Erjauc, s tim da su žene igrale i finale.

Braniteljice naslova iz Zagore, ŽMNK Mirlović pobjednice su ženskog dijela turnira , a kod muškaraca pobjednika doznajemo danas.

U finalu igra Ćakula Bar, branitelj prošlogodišnjeg naslov, protiv ekipe iz Ploča, Jopa Stjepanović i Prijatelji.

Raspored ZAVRŠNICE:

Utakmica za treće mjesto: Otrić Seoci – Travari Cb Tropicana 20:30h

Revijalna utakmica: Eugenovi prijatelji – veterani 4.gardijske brigade 21:15h

FINALE: Ćakula Bar – Jopa Stjepanović  & Prijatelji 22:00h

22:45h Svečana dodjela nagrada i priznanja


 

U sinoć odigranim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati:

19:15h Otrić Seoci -UL Jerkovac / četvrtfinale 3:0 ( 1:0 )

Muškarci /POLUFINALE:

20:45h Travari Cb Tropicana – Ćakula Bar 3:3 (pen./ 3:4 )

23:00h Jopa Stjepanović&Prijatelji – Otrić Seoci 2:2 (pen 3:2 )

Žene / POLUFINALE:

20:00h ŽMNK Mirlović Zagora – Hangover 3:0

21:30h Krem Team – Ćaće 3:0

Žene / FINALE:

22:15h ŽMNK Mirlović Zagora – Krem Team 1:1 (pen. 2:1 )

Konačni poredak / ŽENE:

1.mjesto – ŽMNK Mirlović Zagora
2.mjesto – Krem Team
3.mjesto – Hangover

Najbolja igračica / najbolji strijelac: Marija Lovrić – ŽMNK Mirlović Zagora

POREDAK STRIJELACA UOČI ZAVRŠNOG DANA:

  1. Ante Nižić – 7 //////// Otrić Seoci
  2. Ante Musulin – 6 /////////Travari Cb Tropicana Ploče
  3. Luka Mijoč – 5 /////////////Ćakula Bar Metković
  4. Ante Sršen – 4 //////Ćakula Bar Metković
    Ivan Marković – 4 //////////Jopa Stjepanović&Prijatelji
  5. Dinko Vištica – 3 //// Udruga Lađara Jerkovac
    Leo Kozina – 3 ///// Udruga Lađara Jerkovac
    Ivan Galov – 3 ///// Ćakula Bar Metković

Mihovil Vidović – 2 ///// Ćakula Bar
Ante Vukušić – 2 //// Otrić Seoci
Nedo Vlahović – 2 //// Travari Cb Tropicana
Ivan Vukojević – 2 /////// Otrić Seoci
Ante Dominiković 2 ///// Otrić Seoci
Marko Ivanković – 2 ////////Travari Cb Tropicana Ploče
Matko Krilić – 2 /////////Jopa Stjepanović&Prijatelji
Saša Burđelez – 2 ////////Jopa Stjepanović&Prijatelji
Mario Galov – 2 //////////Ćakula Bar Metković

Tekst/Foto: Ruđo Bošković / Memorijalni malonogometni turnir Eugen Erjauc /
Metković NEWS

Komentari