ŽENSKI NOGOMET

Pionirske ŽNK Neretve nastavljaju sa pripremama za elitni razred hrvatskog ženskog nogometa

Pionirske ŽNK Neretve nastavljaju sa pripremama za novu sezonu. Pod vodstvom trenera Josipa Radića vježba 30 curica, a ova najmlađa kategorija metkovskog prvoligaša natječe se u elitnom razredu hrvatskog ženskog nogometa kao i seniorke kluba s Neretve.

Curice nastupaju u južnoj skupini u konkurenciji s Marjanom, Splitom, Donatom, Omblom i ove godine očekuju odlične rezultate.

Upisi u školu nogometa traju bez prekida, stoga upišite svoju djevojčicu u Neretvinu školu nogometa, – poručuju iz ŽNK Neretva.

VODICE GOSTUJU U METKOVIĆU

Trener Neretve, Galov: ‘Želimo pobjedu… čvrstom i borbenom igrom od prve do zadnje minute!’

U tri prvenstvene utakmice Neretva je upisala dva poraza i jedan neodlučen ishod s Neretvencem u Opuzenu, pa je stoga na začelju trećeligaške ljestvice s jednim bodom.

Jedan bod na svom kontu imaju i Vodice koje su taj bod izborile baš u Baškoj Vodi gdje je Neretva u prošlog vikenda izgubila s 2:1.

Vodice su u srijedu, 18. rujna gosti Neretve u Metkoviću gdje pretpostavljamo nikada do sada nisu igrali.

U redovima Neretve neće biti značajnijih promjena u sastavu što bi značilo da će trener Galov dati povjerenje igračima koji su igrali u posljednje tri utakmice. Mate Pehar od kojega se puno očekivalo još nije spreman, ali će biti spreman za nastup u subotu i susret s Junakom u Sinju.

Na treningu je bio ozlijeđen mladi Lokin koji će zaigrati protiv Vodica.

– Neretva nema drugog izbora osim nastojanja da pobijedi. Moramo biti pravi svih 90 minuta i od prve minute moramo našim gostima dati do znanja što želimo. A, želimo pobjedu do koje možemo doći samo čvrstom i borbenom igrom od prve do zadnje minute bez obzira na kretanje rezultata. Mislim da smo kvalitetniji sastav koji će izboriti 3 boda, – rekao je trener Neretve Goran Galov. Inače, utakmica počinje u 16 sati i 30 minuta.

U utorak je momčad Jadrana LP s 1:0 poražena u Hrvacama.

Pekarstvo Metkovka – Reklama7 300×250