PRVI PORAZ NAKON DUŽEG RAZDOBLJA

ONK Metković poražen od NK Gusar u Kominu

U nastavku prvenstva Prve županijske nogometne lige u nedjelju je Gusar u Kominu s 4:2 bio bolji u susretu sa susjedima iz ONK Metković.

Već u osmoj minuti Bebić je doveo Gusara u vodstvo, a u 36. minuti s 11 metara Frane Jerković povisio je na 2:0. Mladi Popić, igrač Metkovića, smanjio je svojim pogotkom prije odlaska na odmor u 40. minuti na 2:1.

U nastavku su domaći postigli još dva gola, a pred kraj je na 4:2 smanjio igrač Metkovića Ivan Ramić.

U drugom dijelu Metković je ostao bez Luke Borovca koji je nagrađen crvenim kartonom. Bila je to čista i zaslužena pobjeda Kominjana, i prvi poaz Metkovića nakon dužeg razdoblja.

ŽENSKI NOGOMET

U kampove hrvatskih selekcija pozvano pet nogometašica Neretve

Čak pet nogometašica prvoligaša Neretve pozvano je na pripremne kampove HNS-a koji će se održati tijekom prosinca ove godine.

Za mlađu reprezentativnu selekciju na pripreme u Medulinu od 13. do 16.prosinca pozvane su Lucija Borovac, Sara Herceg i Ljubica Lorena Bulum, a za kamp za U-19 koji će se održati od 16.do 20. prosinca pozvane su Gabrijela Dugandžić i Ana Mandić.

Nema sumnje, radi se o novom priznanju za ŽNK Neretva, klubu koji uspješno nastupa u Prvoj ligi i kojemu je osnovna orijentacija odgoj mladih igračica.

Podsjetimo da je Neretva nedavno sudjelovala na međunarodnom regionalnom turniru u Crnoj Gori gdje je ostvarila tri pobjede i plasirala se među osam najboljih klubova. U završnici su Metkovke izgubile od ekipe Crvene Zvezde 4:0.