AKCIJA! Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

VELIKI USPJEH ONK METKOVIĆA

ONK Metković jesenski prvak Prve županijske lige

Momčad ONK Metković odigrala je u Pločama odgođenu utakmicu iz 8.kola s momčadi Žrnova i pobijedila s 5:0 (2:0).

Tako su Metkovci ostvarili ne samo pobjedu nego i povratak na prvo mjesto Prve županijske nogometne lige. Upisali su osam pobjeda , dvaput su igrali neodlučeno a samo jednom su izgubili i to od Konavljanina (2:1).

Postigli su 29 a primili 5 golova, što znači da imaju i pozitivnu gol-razliku, plus 24 gola.

Što se tiče utakmice u Pločama, momci trenera Tomislava Plećaša predvođeni kapetanom Draganom Brečićem zaigrali su od samoga početka isključivo na pobjedu.

Raspoloženi  Duje Medak pogodio je za 1:0 u 33.minuti, a ove jeseni briljantni Stipan Marević povećao je prednost svojih na 2:0 u 44.minuti.

Isti igrač u 52.minuti postigao je svoj drugi a za momčad treći pogodak pa je već tada bilo razvidno komu će pripasti bodovi.

Roko Brečić je u 54.minuti pogodio za 4:0, a Žilić u 85.minuti za konačnih 5:0.

ULTIMATE SPORTS GYM

UGYM predstavlja novi grupni trening za djecu ‘Fit Teen’

Rezultati sistematskih pregleda djece u osnovnim i srednjim školama iz godine u godinu pokazuju porast deformiteta kralježnice, prsnog koša i nepravilne posture. Razlog tomu je nekoliko različitih faktora ali ponajviše sjedilački način života i smanjena tjelesna aktivnost.

Zbog svega navedenog, UGYM vam predstavlja novi grupni trening za djecu od 11 do 15 godina pod nazivom Fit Teen. Riječ je o vježbama snage, fleksibilnosti i koordinacije pokreta koje za cilj imaju poboljšanje motoričkih sposobnosti djece i stjecanje navike za tjelesnom aktivnošću.

Program vodi naša Jelena Dragović, fizioterapeut s 19 godina iskustva u radu s djecom s neurološkim poteškoćama te adolescentima s progresivnim oboljenjima kralježnice.

Pozivamo sve zainteresirane na uvodni sat koji će se održati 3.10.2022. u 19:15h uz obvezno prisustvo jednog roditelja.

Pridružite nam se na treningu i obećavamo dobrom druženju.