KARATE

Održano prvenstvo Karate kluba Metković, sudjelovala 63 natjecatelja

Objavljeno 16. prosinca 2016. u kategorijama: Foto Galerija, Karate, Metković, News, Sport.

Karate klub Metković, Prvenstvo

Galerija

U srijedu, 14. prosinca 2016-te u prostorijama Karate kluba Metković održano je prvenstvo kluba na kojem su nastupila 63 člana kluba. Zbog nedovoljnog broja natjecatelja, natjecanje nije moglo biti održano po službenom natjecateljskom pravilniku HKS-a, već je isto održano kao stimulativno, čime je svaki član nagrađen natjecateljskom medaljom, sukladno postignutom rezultatu. Donosimo rezultate…

Rezultati natjecanja u kihonu i katama

Cicibani 5 godina kihon/tehnika

  1. Roko Žuvelek
  2. Josip Glavinić
  3. Ivan Baće

Cicibani 6 godina kihon/tehnika

  1. Luka Antonio Klobučić
  2. Ivano Dominiković

Ml.učenici kate

  1. Mihael Dodig
  2. Emanuel Kešina
  3. Gabrijel Dragić
  4. Sandro Jurković

Mlađi učenici kihon/tehnika

  1. Petar Matić
  2. Mirko Dragičević
  3. Antonio Erceg

Mlađe učenice kihon/tehnika

  1. Ema Galov
  2. Mihaela Sršen
  3. Sara Volarević

Mlađe učenice kate

  1. Iva Neda bakalar
  2. Eva Mihaljević
  3. Anita Grgić
  4. Nera Grlješić

Rezultati natjecanja u borbama

Mlađe učenice starije početnice

  1. Dora Galov
  2. Mia Romić
  3. Anja Pokrajac

Mlađe učenice natjecateljice II tim

  1. Ema Oršulić
  2. Laura Bebić
  3. Klara Volarević

Učenice mlađe natjecateljice II tim

  1. Karla Pezić
  2. Katja Jerković
  3. Natali Talajić

Učenice natjecateljice I tim

  1. Laura Ćulum
  2. Lucija Utovac

Mlađe kadetkinje

  1. Matea Bebić
  2. Petra Grgić

Kadetkinje

  1. Ema Vidović
  2. Iva Vučić
  3. Sara Đukić

Juniorke/Mlađe seniorke

  1. Antonela Perić
  2. Marinela Perić
  3. Matea Goluža

Mlađi učenici 7 godina

  1. Duje Žderić
  2. Gabrijel Primorac
  3. Petar Medak

Mlađi učenici 8 godina

  1. Frane Orššulić
  2. Josip Ćerlek
  3. Marin Grgić
  4. Antonio Maslać

Mlađi učenici 9 godina

  1. Josip Obradović
  2. Ivan Bebić
  3. Nino Volarević
  4. Nikola Pucar

Učenici stariji početnici

  1. Mišo Draženović
  2. Leon Dodik
  3. Matej Mirko Talajić
  4. Mateo Grgić

Učenici natjecatelji

  1. Ante Leontić
  2. Duje Mihaljević
  3. Jack Krstičević

Mlađi kadeti

  1. Ante Utovac
  2. Vinko Falak

Kadeti

  1. Ante Krstičević
  2. Ante Dugandžić
  3. Ante Juračić

Juniori

  1. Ivan Batinović
  2. Petar Borovac
  3. Lukas Glaviškić

Komentari