U10 - 2006. GODIŠTE

Pioniri ONK Metkovića drugi na turniru u Pločama – Jure Ereš najbolji strijelac turnira

ONK Metković - Pioniri, godište 2006.

Na turniru u koji se igrao povodom Dana grada Ploča, u organizaciji NK Jadrana Ploče, pioniri ONK Metkovića, 2006. godište – U10 kategorija osvojili su 2. mjesto.

Nakon prvog mjesta u skupini, u polufinalu su mladi igrači ONK-ovci porazili Neretvu, nakon čega ih je u finalu dočekala Splitska škola nogometa Adriatic. U regularnom dijelu bilo je 2:2, a onda se pristupilo udarcima s bijele točke u čemu su Splićani bili uspješniji.

Podsjetimo, prošle godine ONK Metković je osvojio prvo mjesto pobijedivši u finalu NK Split, dok su ove godine bili odlični drugi.

ONK-ovac Jure Ereš bio je najbolji strijelac turnira.

Ovom dodajmo da su seniori ONK Metkovića poraženi u Kominu rezultatom 4:2 u posljednjem kolu 1. ŽNL Dubrovačko-neretvanske, čime su prvenstvo završili na solidnom 5. mjestu.

PRIPREMNE UTAKMICE

Nova pobjeda Neretve u Pločama

Nogometaši Neretve ostvarili su u srijedu u Pločama novu pobjedu u prijateljskom susretu s nogometašima Jadrana LP.

Pobijedili su s 4:1 golovima (u drugom dijelu) Sršena, Crnčevića, JuričićaMarića, dok je za Pločane jedini i izjednačujući gol za 1:1 postigao spretni Rajič.

Trener Goran Galov bio je posve zadovoljan izvedbom svojih nogometaša koje do početka prvenstva čeka još nekoliko ogleda.

U tim susretima svoju priliku dobit će i povratnik u redove Neretve Marin Vranjić koji je u posljednje vrijeme branio boje Viteza i Čapljine.

Pekarstvo Metkovka – Reklama10 300×250