DVA POGOTKA U ČETIRI MINUTE

Obšivaču leže kazahstanski travnjaci, s današnja dva pogotka postao drugi strijelac lige!

Objavljeno 12. travnja 2017. u kategorijama: News, Nogomet, Sport, Video.

Jure Obšivač

Naš Metkovac, Jure Obšivač, današnji dan će zasigurno dugo pamtiti. U dalekom Kazahstanu, u prvenstvenoj utakmici protiv Shakhtar K., sa dva pogotka u četiri minute preokreće rezultat i svoj FC Atyrau dovodi do praga prve ovosezonske pobjede.

Igrala se 78. minuta susreta, pri rezultatskom zaostatku od 1:2, Jure Obšivač se odlično snalazi u šesnaestercu, kada golmanu tik ispred ruku skida čistu loptu i sjajnim pogotkom glavom rezultat postavlja na 2:2. Samo četiri minute kasnije Jure opet poentira i nešto manje od desetak minuta prije kraja susreta svoj klub dovodi do praga prve domaće pobjede u ovoj sezoni. Međutim, u sudačkoj nadoknadi primaju pogodak i utakmica završava rezultatom 3:3.

S ova dva pogotka Jure Obšivač je zauzeo drugo mjesto na listi strijelaca kazahstanske Premijer lige, na čemu mu ovim putem čestitamo! Bravo Jure!!