METKOVIĆ 1963 - TRILJ PV 41:18

Niz pobjeda se nastavlja

DSC_0088a

Današnja utakmica bila je kao jedan ozbiljniji trening. Poslije početne uspavanke i rezultata 5:6 u 9 minuti, momci se bude i rade seriju od osam pogodaka, a do poluvremena je samo povećavaju. Nakon 30 minuta, rezultat je bio 23:11.

Drugo poluvrijeme, nastavlja se u istom tempu, sa istim žarom. Valja napomenuti, gosti su došli oslabljeni, bez 5-6 standardnih igrača, tako da konačan rezultat od 41:18 možda i nije realan.

RK METKOVIĆ – RK TRILJ PV 41:18 (23:11)

Suci:Anušić i Vukovac, gledatelja 500
Strijelci: Mataga, Jelinić, Matić po 8, Buntić 4, Marević, Kežić, Marušić, Dominiković, Zovko, M. Marić po 2 i Mateljak 1, Jukić, A. Marić, Maslać(11 obrana), Dolić, Volarević (6 obrana). Kod gostiju Brčić 9, Dragušica, Budić-Leto, Budimir-Bekan po 2, Marić 3, Šušnjara(5 obrana), Varenina, Grubišić, Živaljić, Mastelić

Slijedeća utakmica igra se za dva tjedna protiv RK Solin u Solinu.